NURSE HARVEY'S kullanan anneler

sule3852

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
366
0
Arkadaşlar benim bebişim çok gazlı.KK da nurse harvey's şuruptan bahsediliyordu ben de alıp bi denedim.Ama sanki daha çok gazı oldu gibi geldi.Bebeğimi hiç rahatlatmadı.Acaba başlarda böyle olması normal mi.Etkisini görmek için bir süre düzenli kullanmam mı gerekiyor.Deneyiminizi yazarsanız sevinirim.Bu arada bebeğim üç haftalık...Teşekkürler.

bende kullandım bi faydası dokunmadı benimkine metsil daha iii geldi.ama bu olmuyoki bi başka bebeğe yaramasın.her bebeğe göre değişiyor .kimi metsil ,kimi nurse ,kimi zinco daha saysan var önemli olan hangisinin bebeğine fayda sağladığını bulmakk

Son düzenleme:
canım bende kullanmıstım kızıma
ama senın bebegın sanıırım 19 gunluk,nurse harvey's 1 aydan buyuk bebekler ıcın,metsil yada zinco verebilirsin
zinco nun tadı kotu ama cok etkılı
tavsiyem utuyle havluyu ısıt karnına va ayaklarına koy, karnına masaj yap ve bacaklarını karnına ıtıp bırak ,kolayca cıkarıcaktır gazını

bende kullanmıstım kızıma cok gazı vardı bızımkınınde ama hıcbır faydasını gormedık hepsını denedım metsıl zınco babulıne neo baby ama en yararlı sab sımplex oldu bızım ıcın bebekten bebege degısıyor ama deneyebılırsın ama 1 aydan oncemı sonramı dıye bılmıyorum bız aldıgımızda 2 aylık falandı onunla rahatladı kızım azda olsa bırde masaj hareketlerı karnına sıcak havlu koymayı deneyebılırsın bırde drumuz bıze emdıkten sonra yarım saat yatırmayın demıstı dık bır sekılde gezdırıyorduk sonrasındada karnına mınık bır yastık koyup yuzustu yatırıyorduk belkı ısıne yarar.Allah kolaylık versın cabuk atlatırsınız ıns

cnm bende kullandım sanki ii geldi gibi ama ben dönüşümlü olarak zinco ve metsilde verdim ama her bebeğe göre değişir tabi herkese ii gelcek die bişi yok inş geçer yakın zamanda gazdan bizde çekiyoruz arasıra....azaldı yani biraz büyüdükçe...

canım benim bebegimede sadece nurse harveys iyi geldi 2,5 aylıkken kesfettik o ilacı ve sadece o cözdü gaz sorunumuzu

bende kızıma il zinko kullandım işe yaramadı.ama metsil kullandım anında çözüm oldu çook memnun kaldık. en iyisi metsil bencee

ben metsil,nurse harvey's,zinco,rezene çayı,papatya çayı,zeytinyağı,çörek otu yağı,sıcak havlu,masaj...kolik bebek cd si...hepsini denedim,hala da deniyorum ama pek faydasını gördüğüm söylenemez...3 ayını doldurmasını bekliyoruz,başka çaremiz yok galiba...artık sinirlerim kaldırmıyo,saatlerce ağlayıp,inleyip,çığlıklar atıyo...şu gaz derdi bi bitse de rahatlasak...
bi de duyduğuma göre erkek bebeklerde kızlardan daha fazla gaz sorunu oluyormuş...ben ordan da şanssızım yani

o şurup çok iyi yaaa ben gaz olayı yüzünden ölüyordum uykusuz geceler beni mahvetti ve kullanmadığım şey yoktu...sap simlex te çok iyi o da gaz ilacı...ben bide humananın kimyonlu rezene çayını kendim içiyordummm

bende nurse harveys kullandım bebeğimi bir tek o rahatlattı diğer damlaları kullandığım günler gaz çıkartmadı ve çok ağrı çekti erkek benim de bebeğim erkek bebeklerde daha çok gaz problemi olduğu doğru ben şurupla birlikte rezene çayıda veriyordum ama sadece rahatlatıcı bunlar çözüm değil dr 3 ay sürer dedi 5 ay çektik şimdi geçti şükürler olsun umarım en kısa zamanda sende atlatırsın

Ben 1,5 aylıkken kullandım,mucize gibi bi ilaç bence bebeğimi acayip sakinleştiriyordu mışıl mışıl uyuyordu şuruptan sonra...

nurse harveys i internet üzzerinden aldık dün geldi ve mışıl mışıl uyudu bebeğim, biz de çok gazlıyız çıkar çıkar bitmiyor neredeyse

nurve harveysi bizde 2 gün kullandık hiç bir fazyasını görmedimm. şimdi sap damla kullanıyorum birde rezene çayı ilk önce miluupanın aldım sonra arkadaşım aktarcıdan gerçeğini aldırttı. azda olsa faydalarıbnı görüyorum
metsil kullanan arkadaşlarra tavsiyemm sap damla alsınlarr daha öncede yazmıştım metsil sap damlanın türkiye versiyonuu orjinali.sap ithali ve daha iyisi.............

bende almıstım cok etkılı bır bıtkısel surup oldugunu bılıyorum.ama kızımıb gaz sorunu olmadıgı ıcın sadece gece uykudan once verıodum ahatlatsın dıe,sıse bıtınce bdaha almadım.

gaz dan cokk cektimm cokkkkkkkkkkkkkkkk
bütün ilaçları hemen hemen denedim.(metsi,zinco,nurse.sab simplex,papatya çayı,rezene vs....)ama hiç biride fayda etmemişti.sadece kendimi kandırmışımm.depresyona girmiştim o devirlerde.şimdi Allaha şükürler olsun biraz rahatladık....yani ilk 3 ay san ırım ne yapılırsa yapılsın onlar yaşanacak.dilerim sizler bizim gibi yaşamazsınız:Saruboceq:

MERHABALAR
Ben yeni üyeyim
Benim de 45 günlük bir erkek bebeğim var. Gaz problemi bizi de onu da perişan ediyor.Biz de metsil,rezene çayı, iyi uykular çayı, muskat, soğan suyu vs. denedik.önce işe yarar gibi oluyor sonra işe yaramıyor. En son armut suyunun gaza iyi geldiğini duyduk(doktor önerisi) 4-5 çay kaşığı verdim ve acayip işe yaradı. Ayrıca günde 3 kez nurse harveys vermeye başladım.Düzenli kullanımda işe yarıyormuş. Ki sadece gaz için değil gıda takviyesi olarak ta düşünebiliriz.
ARMUT SUYUnu denemenizi tavsiye ederim.

merhaba bende kullanıyorum 3 günden sonra etkisini göstermeye başlıyor ama kimi bebeklere hiçbir gaz ilacı etki etmiyor

X