Cilt Bakımı Ürünleri Arko Nem Meyveli Bakım Serisi hakkında ??

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Sineks

ölü böcek
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2008
1.529
1
37
arko krem ben kendimi bildim bileli var annem babam anneannemler herkes bu kremi kullanır.. bende kücükken ellerim catlayınca falan annem eksik etmezdi sagolsun.. ki hala ellerim için kullanıyorum şimdilerde arkonun meyveli serisi çok popüler oldu.. kokusu muhteşem ama yüz için denemek nasıl olur bilemedim... nenmlendirci olarak almak istemiştim.. el yüz ve vücut için kullanılabiliyor.... sizler ne düşünüyorsunuz meyveli serisi olmasada ARKO hakkında???

ECZ6807_123.jpg

ECZ6811_862.jpg

ben böğürtlenliyi kullandım .bir zararını da görmedim.cildi yumuşatıyor ayrıca çok da güzel kokuyor

ben de böğürtlenlisinden kullanıyorum yüzümede sürdüm bi zararı yok iyi geliyo bana.

bende de böğürtlenlisi var şuan kullanıyorum, kokusu fln çok hoş fakat önceden hep dove kullanırdım nemlendirici olarak şimdi bi tuhaf geliyor arko. fisfisfis

biterse tekrar dove alırım sanırım...

ama dediğim gibi kokusu çok güzel herhangi bir zararıda yok yüzde fln. sadece yağlı olduğu için sivilce fln yapabilir o ayrı... yerimseniben

benimde cildim yaglı akne tedavisi görüyorum tam düzelmedide o zaman sürmeyeyim mi. az önce carsıdanda almıstım oysaki küçük tüpte olanından denemek için...

sarı kapaklı olanı vücudum için kullanıyorum yüz için pek uygun olduğunu düşünmüyorum....

Ben arkoyu yüzüme sürmeye güvenemem yaa,arko nedense bana dandikmiş gibi geliyo,bizde de kendimi bildim bileli şu yeşil tüpte vardır ya bakkallarda bile arko yağlı krem yazıo üstünde,ama çok yağlı ve güvenemiyorum yüzüme daha kaliteli şeyler sürüyorm nemlendirici olarak,sebamed,bepanthene gibi flan

bn yüzüme kullanıyorum(şeftalili) ewt biraz yağlı yapıo ama yüzümü çok yumuşak ve gzl kokutuyor. ama sivilce çıkartabilir..

Arkadaslar, gecen bunun muhabbetini burda yapmistik, bi arkadas bana Danimarka gibi bi yerde arko mu kullaniyon demisti..Simdi ben burda farkli markalar falan denedim, izine gelince de bi arko alim dedim.
Arko, o yesil tupte bakkaldan alinan, ve arkonem serisi iki ayri sey. Ben limonluyu yuzume kullaniyorum, ve hakkaten yuksek bi nem orani tasiyor vede yagli oldugu kanaatinde degilim, bence kullanin,, bisi olmaz diyorum..

böğürtlenli olanı kullanıyorum daha önce en çok iyi denebilecek markalarıda denedim hiçbiri arko gibi değil...yüzüme çok iyi geldi ama benim cildim çok kuru yağlı olanlar kullanmasın derim sivilce yapabilir....

kokusu çok hoş valla ellerim için kullanıyorum yoğurt-böğürtleni :)

Merhaba arkadaşlar
Arko nemi ve meyveli serisini vücudum için kullanırorum.Çok güüzel yumacık ve hoş kokulu. Fakat yüz için bildiğim kadarıyla özel bir ürünü yok
O nedenle bu vücut için olanları yüzünüze sürmeyin derim

bende vücut nemlendirmesi için özellikle duş sonrası için ve eller için böğürtlen ,portakal ve en son bademlisini kullandım...ama en çok bademliden memnun kaldım...kuru cilt tipine en uygun yoğun bakım sağlayan bademli seri...tavsiye ederim...

mango mandalinayı kullanıorum bnde. yüzümede kullanıyorum bi zararını görmedim. üstelik cok hoş kokuyor ve ymuş yumuşş yapıor cildi :)

Arko dandik bir marka değildir arkadaşlar...eğer öyle olsa yıllardır bukadar iyi satış yapamazdı...ayrıca heryerde satılmasının nedeni de fiyatının uygun olmasıdır... kalitesiz olmasından değildir...

Aksine arko çok kaliteli bi markadır bence güvenin derim..
Benim cildim kuru olduğu için yıllardır arko kullanırım..
Pahalı kremlerde kullandım ama yeterince nem kazandıramıyorum cildime ve illa ki arko yağlı krem sürmeden olmuyor haftada 1 kere bile olsa..
Yani diğer hafif yapılı nemlendiriciler arko olmadan kesinlikle işe yaramıyor..
Ben birde salatalıklısı vardı onu kullanmıştım ellerim için şuan var mı bilmiyorum ama harika kokuyordu yaa misgibi salatalık kokuyodukaydirigubbakcemile2

şuan yaşadığım yerde hiçbirşey bulunmuyo arkadaşlar ve havası fazla alerjik. 7 ay önce buraya ilk geldiğimde hayatımda hiç olmayan bişey oldu ve yüzüm dekolte bölgem, kollarım her yerimi sivilce gibi kaşıntılı kabarıklıklar bastı. e hastanede uzak 2 hafta öyle gezindim yok geçmediler bitürlü. özellikle yüzüm... tüm yüzüm aralıksız kabardı sert sert kaşıntılı kıpkırmızı iğrenç....
yağlı cildim olmasına rağmen artık bişeyler yapmam gerekiyordu ve bakkaldan o 1 tl lık arko yağlı kremden aldım. başka çarem yoktu. küçükken annem sürerdi hep çatlayan yerlerimize neyse o dandik diye baktıgımız yağlı kremi üstelik yağlı cildime üstelik yüzüme sürdüm. 2gün düzenli bişekilde sürdüm bol bol hemde 3.gün yüzümde o alerjik kabartıların hiçbirisi kalmamıştı. walla artık dandik oldugunu düşünmüyorum. nem serisini alıp kullanıcam yüzüme

böğürtlenlisi nefis kokuyor ve iyi nemlendiriyor.vücut için öneririm ama yüz için denemedim.benim cildimi yağlandırır kesin.belki kuru cilt için olabilir sanırım

X