Bebeğimin doyduğunu nasıl anlarım

E

EU3

Ziyaretçi
Merhaba ben yeni doğum yaptım 2 aylık bir kızım var kızım benim ilk bebeğim doğduğundan beri hep emziriyorum ama sütümün yettiğini nsl anlarım aslında bebeğim iyide kilo alıyor ama ben yinede şüpedeyim?

kılo alımından..
bır de altını kac kez ıslatıyor..bezı agır mı.
gundu bır kere kaka yapıyor mu

Ek olarak...emzirirken memeni ağzından atıyosa almıyosa doymuş demektir..

ya bende çok takıyorum bu bez ıslatma işine benimde kızım iki aylık geceleri bezini hiç ıslatmıyor günlükte 3 bez değiştiriyoruz öyle çok ağır olmuyor bez markasını değiştirdim bu seferde prima aldım du bakalım ne olacak

canım 2 aylıkmış, doymasa ağlar belli eder zaten
ayrıca kilo da alıyormuş, neyi kafana takıyorsun, rahat ol
emzir gitsin, doymas inan anlarsın, annesin sen
çişini de yapıyorsa güzel güzel doyuyordur
sütün dü yetiyordur, maaşallah diyelim biz

bende doğurmadan nasıl anlayacağım derdim, ama anlıyorsun.Füsfüs'ünde dediği gibi annesin sen hissediyorsun. Bebeğin kilo alımı normalse doyuyordur.Bir de doymazsa ağlıyor belli ediyor zaten.Bazen uykusunda gözünü bile açmadan aranıyor, yani bebek sana sinyal veriyor.

en basta karnı ac olan bebek durmaz yırtar...
ılk aylarda cısını az yapıyor bebkler bende yaptı mı yapmadı mı anlamakta gucluk cekıyordum ılk basta ama kılo alımı guzelse alıyıordur.bırde sutun guzel gelıyorsa,2 saatte bır emzzırıyorsan sorun yoktur canım merak etme.

benimde 2 aylık bebeğim var aynı şeyleri bende düşünüyordum ama zaten bebek doymasa birkere durmaz ağlar..ağzını memeden çekiyorsa doymuş demektir..ve de kilo alıyormmuş üstelik bence bebeğin doyuyordur

dr. un bebeğinin kilo almasının iyi ve normal olduğunu söylüyorsa demekki yeterince doyuyordur
bukadar stres yapmayın bence
doymayan bebek devamlı ağlar, uyumaz vs.
zaten pislediği bezlerdende anlarsın

bende bukonuda dertlııyım yardım 25 gunluk bebegım var ve cok duzesız emıyor ya 3 4 saat bır yada 10 dk bır ıstıyor bazende cok duzenlı 2 saat sasmıyor

X