Hangi ilaçlar ile hamile kaldınız ?

Hangi ilaçlar ile hamile kaldınız ?

• Gonaphene + Prengly

OY: 0 0,0%
  • Klomen + Ovitrelle

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    9

mazbut

Guru
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2007
335
124
Merhaba arkadaşlar.Ben hangi ilaçların daha iyi netice verdiğini anlamak için hamile arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Çıkan sonuca göre tedavime devam etmek istiyorum.
Ben 5 ay klomen ve prengly kullandım ama olmadı.Tedaviye ara verdim. Şimdi tekrar başlamak istiyorum. Ama klomene devam edip etmemekte kararsızım. 2 yıllık evliyim.

SİZ HANGİ İLAÇLARLA HAMİLE KALDINIZ.

Gonaphene + Ovitrelle
Gonaphene + Prengly
Klomen + Ovitrelle
Klomen + Prengly

Anketime kimse cevap vermeyecekmi. bu anketin bircok kişiye yol göstereceğini düşünüyordum.

cevap vermek isterdim ama bugün yaptığım test sonucu negatif çıktı ama haziranda klomenle hamile kalmıştım malesef dış gebelikle sonuçlanmıştı.

cevap vermek isterdim ama bugün yaptığım test sonucu negatif çıktı ama haziranda klomenle hamile kalmıştım malesef dış gebelikle sonuçlanmıştı.

üzülme bundada vardır bir hayır belki. Allah hepimize heyırlı ömürlü sağlıklı evlatlar nasip etsin.

canım bende pko vardı glifor kullandım 5 ay gonophene ve pregly kullandım ama bebişim gelmedi sonra dinlenme dönemınde (buarada eşimdede baya sorun vardı hormonlarında va sperm hareketınde sayısında ) eşimin doktoru klomen verdi eşime dinlenme dönemınde hamiş kaldım 3 ay kullandı eşim bu ılacı benım vesilem bu old u darısı basınıza a.s.

Merhaba arkadaşlar.Ben hangi ilaçların daha iyi netice verdiğini anlamak için hamile arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Çıkan sonuca göre tedavime devam etmek istiyorum.
Ben 5 ay klomen ve prengly kullandım ama olmadı.Tedaviye ara verdim. Şimdi tekrar başlamak istiyorum. Ama klomene devam edip etmemekte kararsızım. 2 yıllık evliyim.

SİZ HANGİ İLAÇLARLA HAMİLE KALDINIZ.

Gonaphene + Ovitrelle
Gonaphene + Prengly
Klomen + Ovitrelle
Klomen + Prengly

prengly iğnesini bulmak zor

Merhabalar.Öncelikle herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar diliyorum.Tabii ki Allahın işine karışılmaz ama;benim 15 aylık bir kızım var ve 19 haftalık hamileyim.Bu da kızmış.Erkek olmasını istemiştim aslında ama hayırlısı ne diyim.İlki sezaryenle doğum olduğu için gene öyle olmak zorunda.Ve tabii maksimum 3 doğum yapabilirim.Yaşım 33.3. bebeği erkek olması ümidiyle tekrar deneyeceğim Allahtan bir mani olmazsa.Erkek düşkünü olduğumdan değil de çeşitlilik bakımından 1 de erkek çocuğum olsa fena olmaz diye istiyorum açıkçası.3.hamileliğimde şöyle ikiz iki erkek bebeğim olsun çok istiyorum.Kalabalık aile olmak istiyorum.Halim vaktim de müsait.Fakat nasıl ikiz hamile kalabilirim?Tüp bebek eşim asla kabul etmez.Sonuçta rahatsızlığımız yok.Klomen kullansam bende yumurtlama dönemimi hesaplayıp hamile kalsam ikiz olur mu acaba?Fikirlerinizi merakla bekliyorum.:KK14:

Son düzenleme:
X