Kizlar icim yandi.....

mercan_dilara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
991
2
Uzun suredir turk tv de haberleri izlemiyordum.Her izledigimde uzucu haberleri gormemek icin.Bugun actigimda ilk gordugum haber resmen icimi yakti... Hala gozyaslarima hakim olamiyorum..Izmir tepecikteki egitim hastanesinde 13 kucuk bebek,13 kucuk melek,13 anne kuzusu,goz gore gore olume gitmis...Insanin akli almiyor...1-2-3- degil 13 cocuk bir gun iicinde oluyor ve hastane vurdum duymaz bir sekilde hicbir yere haber vermiyor.Herhangi bir inceleme,arastirma yapilmiyor..TAAA ki aileler inceleme icin basvuruda bulunana kadar ve yapilan arastirmanin sonucu Ozur dileriz bir hata olmus.Hatasiz kul olmaz,bebekler enfeksiyon kapmis. Su mubarek gunde bu isin sorumlusuna lanet okumaktan baska birsey gelmiyor insanin elinden....
Belki sizlerde izlediniz haberi..O kucuk eylulun kucucuk tabutunu gorunce zaten bogazimda dugum dugum bekleyen yaslar artik sel olup akti....Hepimiz anneyiz..Burada bebislerimizin hastaliklarina beraber uzuluyoruz ve umudu dr larda hastanelerde ariyoruz kosa kosa...Kendi ellerimizle olume mi teslim ediyoruz cocuklarimizi acaba?Belkide bir kac gun sonra anesinin koynunda ,anasinin kokusunu ceke ceke meme emecek kucucuk 13 bedeni ,kucucuk tabutlara koyup topraga verdiler..NedEN? hATASIZ KUL OLMADIGI ICIN, OZUR DILERIZ BEBEKLERINIZ BIRAZ ENFEKSIYON KAPMIS
Belkide bu acili annelErden bazilari kk uyesi....Allah sabir versin hepsine..Kendimi yerlerine koydukca izledigim andan beri kahroluyorum....

Son düzenleme:
aaay bu kisiliklere en iyi ceza budur ama:eek:klava:benim icimsizliyo o anne babalar ne yapsin.............Allah bunlarin hesabini soracak elbet...........

elifcim haberleri bende izledim ve hıçkıra hıçkıra ağlayıp bunun sorumlularına lanetler okudum. Oradaki çocukların halini görünce bu hastanenin hiç mi vicdanlı çalışanı yok diye düşündüm. Hangi insan bir çocuğu yatağa bağlayabilecek kadar gaddar, acımasız vicdansız olabilir ki ??? Allah ım minik yavrularımıza bunları yapanların cezalarını mutlaka verecektir :KK43:(

Elifcim haberi izlemedim, insan hayatının iyiden iyiye ucuzladığı ülkemizde, bu haberlerin benzerlerini malesef ki her haber bülteninde izlemeye alıştırılıyoruz..bu durumda dehşet verici bir sürü olaya OLAĞAN gözüyle bakıyoruz.. Neden? çünkü -işini layıkıyla yapan tüm sağlık çalışanlarını tenzih ederek söylüyorum..- insan hayatı; bir laborantın aldığı bir kanı incelemeye erinmesi, kanı bir yerlerde unutması, kanı başka bir kanla karıştırması, saklama koşullarına yada hijyen kurallarına uymaması kadar sıradanlaştırıldı.. bunun sonucunda hastaneye iyileşmek umuduyla gelen hasta tabiri caizse pisi pisine ölümü yürüyor..
Sinirlerim çok bozuldu.. 13 Yavrucağın 13 Gönlü yaralı ve kederli ailesine Allahtan sabır diliyorum..Allah sabırlarını bol versin..Başları sağolsun...

Allah anne babalara sabır versin. dün iftar yemeğindeydik bi karesini görebildim. bir baba ağlayarak bir daha baba olamayacağım diye ağlıyordu. içim yandı. çok üzüldüm. Allah tez zamada acılarını hafifletsin inşallah:nazar:

Allahım kimseye evlat acısı yaşatmasın...çok acı hem de çoooook..

ne hale geldi ulkemiz ya bukadar mi ucuz saglik hizmeti verilen cevaba bakin hatasiz kul olmaz ya bu ne simdi cevap mi hic mi insan evladi degil bu konusanlar gorevliler mercan hakli 1degil 5 degil ya rakam korkunc katliyam gibi cildirasi geliyor insanin sabir dilesek ailelere sabirla gecmez bu aci Allahim sen bidigin gib yap.....

zaten duygusal bi insanım anne olduktan sonra göz yaşım akmaya hazır bekliyo haber izlemiyorum okuyunca öğrendim içim buz gibi oldu buna benzer bi haberde haziran ayında çıkmıştı büyük bi doğum hastanesinde bebekler ölüyodu ve sebep yine aynı ne kadar ucuz bu insan hayatı o anne baba nasıl sabırsızlıkla bekliyo yavrularını kucağına alacağı günü öpüp koklayacağına kara toprağa veriyo allahım sen kimseyi evladıyla sınama tüm bebişlerimizi koru yarabbim. bu tarz haberleri ve yazılar okumaktan kaçıyorum çünkü çok etkileniyorum allah sabırlar versin meleklerin ailesine

X