Saç Rengi ve Saç Boyama Sizce saçlarımı yine siyaha mı boyasam,yoksa beklesem mi?

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
kızlarr benim şuanda saç rengim siyah..asıl kendi rengim kestane tonları ben onun üzerine röfle yaptırmıştım çok yaşlı gösterdiğini düşünek düz kızıl yaptım kızılıda kullanamadım çok akıyordu başa çıkamadım düz sihay yaptım daha sonra değiştiremeyeceğimi anlayınca sürekli siyah boyadım hatta değişiklik yapamıyorum diye mavi siyah ve böğürtlen siyahınıda denedim fakat böylede başa çıkamıycam sanırım siyahta çok güzel duruyor aslında herkes çok beğeniyor kaşlarımda çok koyu siyah zaten gözlerimde yeşil normaldede saçıma göre koyuydu kaşım,fakat dipler 1 ayda kumral kumral çıkıyor napıcam böylee :KK43: hep siyaha nasıl boyıycam değişmiyorda eşimde bırak doğal rengin çıksın diyor nasıl beklerim yaa kızlarr bayram için yine çaresizce siyah düşünüyordum ne yapayım pekii bu durumda bi fikir lüften :uhm:

Canım katlanacaksın artık.Madem öyle hoşuna gidiyo. yada şampuan boyalardan alıp sen uygulayacaksın diplerine.

yine boyaya devam bence çünkü kendi saçoına bırakıop beklersen çok beklemen gerekiyor yani o şekil saçla dolaşmak seni rahatsız etmiycekse bırak ozman kendi saçın uzasın

haklısın cnm rahatsız edicek bencede offff bir daha mı siyahhh aslaaa :KK43: bence öyle bi renk seçmek lazım ki değişimede açık olması gerek insan sıkılabiliyor

haklısın cnm rahatsız edicek bencede offff bir daha mı siyahhh aslaaa :KK43: bence öyle bi renk seçmek lazım ki değişimede açık olması gerek insan sıkılabiliyor

eğer kendi rengini seviosan o renge boyat.zamanla kendi saçın gelirsositososito

güzelim kendi rengim kestane benm şuanki saçım simsiyah altındada belki 10 kat siyah boya var aslaaa kendi rengim olmazz yinede fikirleriniz için tşkler kızlarr... sanırım hiç boyamıycam böyle bırakıcam biran önce bu renkten kurtulmak adına adım atmam lazım işlemle açtıramam çünkü boyalıda olsa sağlıklılar o şekilde yıpranıcak yanıcak en iyisi beklemek

X