Kına Gecesi Kına gecesi için oyun havaları

niltol

...İŞTE BEN...
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
2.050
1
39
Arkadaşlar kına gecem için cd hazırlayacağımda bildiğiniz güzel oyun havaları varmı?

Lütfen yardımcı olun... kaydirigubbakcemile2

mahallenin kızı sezen :) roman havası sonraaa damat halayı var aklıma gelen ve son moda olan..

cırrr cıngırdakk:) böle şıkır şıkır oynatır...bide ekrem gültekin rumeli tavernalar var onlar süper:)

Kibariye tepecikli

eğer ağlamalik istiyorsan, altin tas içinde kinam yakilir güzel

Arkadaşlar hareketli oyun havası, halay da olabilir, aklınıza geleni yazın.

Teşekkür ederim

valla nereli isen o yörenin müziklerini bul yada jhoşlandığın müziklerden karma yap ve eğlence yap derim çünkü sana burda öneride buluınacak olanlar knedi yörenin yada knedi sevdiği müziği tavsiye eder.uömarık anlatabilmişmidr.

oguz yılmaz
küçük oğuz
ankaralı turgut bunların oyun havaları güzel oluyor canım..
mutluluklar dilerim a.s.

valla bizim buranın var misket havası erkan ocaklı söylüyo
tavsiye ederim çok güzel

valla nereli isen o yörenin müziklerini bul yada jhoşlandığın müziklerden karma yap ve eğlence yap derim çünkü sana burda öneride buluınacak olanlar knedi yörenin yada knedi sevdiği müziği tavsiye eder.uömarık anlatabilmişmidr.

canım ben tekirdağlıyım, nişanlım rizeli. sonuçta oyun havası çalsında yöre önemli değil, ben zaten arkadaşların tavsiye ettiklerini dinleyip beğendiklerimi cd yapacağım. bildiğin varsa lütfen gönder:uhm:

ayasli serhat -kar yolla-ilvanlim
oguz yilmaz capa yapmis zilli

biz bu sarkilarla kiz kardesimin dügününde cok eglenmistik

kızlaar mesaj sayım sebebiyle yeni bir sayfa açamıyorum, en yakın konuya bir msj yazim dedim =) ctesi nişanım var , şarkılar cdden çalıncak ama 5 gün kalmasına rağmen ben hala cd yaptıramadım, bana biraz oyun havaları fln şarkı isimleri yazabilir misinizzzzz =(

X