Bursada rahim filmi çektirenler

perlin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2008
53
1
43
bursada nerde hsg çektirdiniz ve kaç lira deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim benim bir kaç güne kadar çektirmem lazım ve korkuyorum

merhaba,,,ben rahim filmimi tomamarda çektirdim...
çok korktuğum ve rahat olamayacağim için anestezili çektirdim..
çekim ücreti 350 ytl anestezi ücreti de 100 ytl toplam 450 ytl civari canim..
Ama ssk kan varsa doktorun seni anlaşmali kurumlara sevkedebilir.
Doktorun kim canim hangi hastanede..
Ben çekimde hiçbirşey hissetmedim uyudum uyandim herşey bitmişti.çok şükür ki tüpler her ikiside muntazam şekilde açikmiş..
Benim canim pek kiymetli ondan anestezili çektirdim...
Ama sen sert canliysan anestezisiz de çok acimiyormuş canim

bende nisan ayında bahar hastanesinde çektirmiştim. zaten orda nagihan hanıma gidiyorum yine o çekmişti. anestezisiz çektirdim. 120-YTL. idi o zaman. ama şimdi ssk ile anlaştı fiyatı düşmüş olabilir. çünkü muayene ücretleri falan çok düştü. anesteziye o kadar para vermediğim iyi olmuş 5 dk.lık bi işti çabucak bitti. ama tabi sen çok korkuyorsan bilemem. ama tavsiyem korkmanı gerektircek hiçbişey yok.

merhaba,,,ben rahim filmimi tomamarda çektirdim...
çok korktuğum ve rahat olamayacağim için anestezili çektirdim..
çekim ücreti 350 ytl anestezi ücreti de 100 ytl toplam 450 ytl civari canim..
Ama ssk kan varsa doktorun seni anlaşmali kurumlara sevkedebilir.
Doktorun kim canim hangi hastanede..
Ben çekimde hiçbirşey hissetmedim uyudum uyandim herşey bitmişti.çok şükür ki tüpler her ikiside muntazam şekilde açikmiş..
Benim canim pek kiymetli ondan anestezili çektirdim...
Ama sen sert canliysan anestezisiz de çok acimiyormuş canim

BEN ziya çetine gidiyorm canım o burtomda varmış anlaşma o da kalkmış artık yokmuş bugün biraz fiyat araştırması yaptım senin ki çok yüksek geldi bana kızılay da muayeneyle birlkte 210 ytl miş doktor önce muayene ediyormuş sonra kendisi çekiyormuş benim canım kıymetli değildir pek o yüzden anestezili istemicem ama yinede biraz korku var tabi paylaşımın için teşekkür ederim

ben burtomda çektirmiştim
2yıl falan oluyor sanırım
doktorum oraya göndermişti
ücret vermedim sanırım
ssk karşılamıştı
çok hatırlamıyorum

baharda cektirdim ve ve hiç korkulacak bişey değil...120 civarında......

BEN ziya çetine gidiyorm canım o burtomda varmış anlaşma o da kalkmış artık yokmuş bugün biraz fiyat araştırması yaptım senin ki çok yüksek geldi bana kızılay da muayeneyle birlkte 210 ytl miş doktor önce muayene ediyormuş sonra kendisi çekiyormuş benim canım kıymetli değildir pek o yüzden anestezili istemicem ama yinede biraz korku var tabi paylaşımın için teşekkür ederim

EVET TATLIM TOMAMARIN FİYATLARI BİRAZ YÜKSEK NORMALE GÖRE....
AMA KESİNLİKLE FİLM KALİTESİ İLGİ ALAKA OLARAK SÜPER...
Bİ ARKADAŞIM FARKLI YERLERDE ÇEKTİRDİ(DORUK,BİLSON)AMA DOKTORLAR BEĞENMEMİŞ FİLM KÖTÜ DİYE TEKRAR TEKRAR ÇEKTİRMİŞLER...O YÜZDEN BENDE TEKRAR ETTİRİLMESİN DİYE EN İYİSİNİ SEÇTİM...
TOMAMAR ÇEKİRGE SSK İLE ANLAŞMALI CANIM...ORDAN BİDOKTORA SEVK ETTİR BENCE KENDİNİ..
KORKMA RAHAT OL....STRES YAPMA DUA ET SONUÇLARIN İYİ ÇIKAR İNŞALLAH..:1hug:

Kızlar banada yardımcı olurmusunuz rahim filmi çektirenler bursa medical parkta kaça çekiliyor anesteziyle birlikte çok merak ediyorum

X