Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Kadını ve Koç Erkeği Uyumu

Koç erkeği romantik, sözü dinlensin ister. bitanecik aşkım öyle ben de bir akrebim. 1 yıl bitecek sevgiliz ve herşey çok güzel. çok sık tartısırız ama buna ragmen hoşuma gider. sonuçta içinizde karşı cinse duyduğunuz sevgi warsa hiçbir şeyi sorun olarak görmezsiniz.

ewet bende mutluluğa çok yakındım.. beni öle biri beğenmişti aramızda hep uçurumlar vardı.. sonuç olarak 8 yıl boyunca beni kandırdılar şimdi o bi başkasıla olacakmış.. ama biliorum onun bana bakışında bile ilgisi ve, nasıl desem bence o da istiodu ama,, kopardılar - attılar.. çok kötü oldu, umarım alacakları kızla mutlu olur, inş. hiç üzülmez.. hiç ağlamasın, benm olmadı ama ellerin oldu..

Eski sevgilim koç burcuydu.16 gün süren bir ilişkim olmuştu.
Öncelikle çok hareketliler durdukları yerde durmuyorlar,sürekli bir gezme-eğlenme çabası içerisinde.İnsan her günde dışarı çıkar mı arkadaş?Bende bir akrep kızı olarak çok evcimen-sakin bir tipim.Benim yapıma çok aykırı gidiyordu.Bu yüzden de devam edemedim.Bir diğer devam edememin sebebi de koç erkeği sevdine tam sever galiba.benden önce 1-2 yıldır sevdiği bir kız varmış benimle birlikteykende onu seviyordu.Birde kendi dedikleri olsun istiyorlar.Şunu yap dedim mi yapcan yapma dedim mi yapmıycan.Aşırı kıskançlar yolda yürürken karşıdan bir erkeğin(dedem yaşında bile olsa) hemen belimden tutar kendine doğru çeker öyle geçerdik adamın yanından.He birde öyle çok odun değillerdir biraz romantiklikleri vardır:)Kısacasııı koç erkeğiyle birlikteyseniz onun gibi hareketli olucaksınız ona sadık olup çoğu istegini yerine getireceksiniz.Hiçte akrep kızlarına en azından bana uyucak birileri değil bunlar:) Ne diyeyim diğer yorumlara baktım akrep-koç burcu uyumunu çok iyi tutturanlar var allah onları mutlu mesut etsin.Bize de boyle mutlulukları nasip etsin :KK49:

bir kere koc insani cok haraketli olmasinin yani sıra surekli degisiklik istiyor.adamlar sıkılıyor monotonluktan.bende degisiklik seven bir insan degilim alismakta zorlaniyorum yeni seylere zaten.hayir eski tlefonumla bile bag kuran bir insanim dgistiriken bile icim tuhaf olur yani.bir de koclar fazla arkadas canlisi.herkesle muhabbet etmeye calismak yormuyormu bu insanlari arkadas yahu

nişanlım ve ben :KK52:
çok ateşli bi ikili, ancak tartışmalar çok hararetli oluyo
ortalığın darma duman olması an meselesi
ama seviyorum koçumu :KK52:

eşim koç bense akrep 3 yıl flört 2 yıl evlilik 5 yıldır anlaşıyoruz evet ikimizde dik kafalıyız otoriteriz ama ortada buluşuyoruz ben mantıklı ve sabırlıyım o ise romantik ve eğlenceli bazen o bazen ben idare ediyoruz... ani çıkışları saman alevi gibi siniri olmasa süper olcak allahtan cabuk geciyor özür dilemesini biliyor beni cok seviyor bazen sinirlennce agır konuşuyor ne dediğini bilmez ağzına geleni sayar zaten siniri cok fenaaa bu huyundan bıkabilrsiniz :) ama gönül almayı bilir yani aşıksa seviyosa duygusal çünkü içi içini yer ben kolay unutmam 3-5 gün suratına bakmam o dayanamaz 3 gün duramaz gelir bunda önemli olan baska bişey daha var :) ikimizde cok ateşliyiz akrepler zaten malum koçta felaket biz küsken bile duramıyoruz koridorda karşılaşıyoz yada ne bileym salonda eli değiyor yanlışlıkla aslında kızgın oluyorum küs oluyorum dayanamıyorum sıpaya birden alev alıyoruz o da hissediyor aşktan mı yoksa içimizdeki tutku mu bilmiyorum ama dayanamayız biiz zaten cok enerjiktir :) benim eşim evcimen o yüzden sorun yaşamıyoruz hımm bide benim kıskanclığım var ama eşim bayanlarla anlaşamaz pek bende bu huyuna hastayım hiç bayan arkadası yoktur tam benlik adam beraber calıştıgı arkadslarına bile mrb mrb ne yapcaksa benle yada kankalarıyla yapar cocugumuz olcak anladım ki cocukları cok seviyor bayılıyor herşeyden degerli bebeğimiz iyi bi sevgili olmayabilr bazen sinirli bazen ruhsuz ve odun olabilr ne dediğini bilmediği de olur taktı mı takar sacma sapan sebeplere takılır sabit kafalı :) ama cok seviyorsan problem olmaz :KK69:

Benim aşık olduğum insan Robert Downey Jr bir koç ve karısıda akreptir.İşte uyum budur :)

nişanlım ve ben :KK52:
çok ateşli bi ikili, ancak tartışmalar çok hararetli oluyo
ortalığın darma duman olması an meselesi
ama seviyorum koçumu :KK52:

Aynen kocamla bende böyleyiz :KK76:

Çok büyük bir aşkımız var onun yanında tartışmalarımız bazen büyüyünce ortalığı darma duman edebiliyoruz.
Uyumluyuz onunla ortak noktalarımız çok..
:KK16:
Benim tatlı koçum :KK76:

benim koçum çok fena...o koç değil bir öküz belki de..ya çok fena bir insan.anlaşamaıyoruz.yalnız bildiğim birşey var,ne yaparsa yapsın bi sevimlilik var bunda.

vaktiyle tanışıp gelecek düşünmek adına adım atma yolunda ilerlediğim bir arkdşm vardı 1 haftadaaa yok bir arkadaş kalalım dedik. o koç ben akrep birbirimizi yedik durduk...

ama bak 3 erkek kardeşimin 3 üde koç ve 2 si farklı yıllarda aynı gün doğumlularrr ama onlarla iletişim harika... sanırım sevgili boyutunda sıkıntı çıkıyor akrep-koç durumunda...
tavsiye etmemmm berbat

X