Avon....

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
53.733
203.147
52
meraba arkdaşlar ya benimki dert deil ama benim sizlere bi sorum olacak avondan parfüm alacağım ama karar veremiorumm en iyi fikir buraya sormak oldu...yazacaklarım arasında en güsel ikitane sizce hangisi...

treselle
surender for her
pur blanca
little black dress
soft musk
exraordinary
bule rush for her
perceive
far away
celebre
(bunlar arasında hangileri güsel ve ne kokular çoğuu çiçek,vanilya sanırım...tşkler:KK66::enbuyukkk:

pur blanca -deodorantını kullandım güzel

parfümlerden de blue rush for her , perceive in yanında wish happiness ide tavsiye ederim canım..

tresselle süper bi parfüm.ama celebrede güzel.eşim tresselle diyerek celebre almış bana ama çok beğendim.tavsiye ederim.for awayda kullandım ama çok hoşlanmadım.bi şişe dolu duruyor ama kullanmıyorum.kokusu ağır geliyor bana.

Konuları ilgili başlıklara açınız lütfen..Parfüm başlığı var güzellikte..Konuyu oraya alıyorum..Kolay gelsin..

pur blance benim cok hosuma gitti tene cok yaksiyor...
tresella yi ben cok begenmeim ama ablam ve tanidigim bircok kisi cok begendi kuzenim avon satyor ona en cok gelen parfüm siparisi buymus tresella ama ben begenmedim..pur blance al bence :)))

tmm arkdaşlar saolun önerilerinizee uycamm tşkler:KK66::KK66:
pur blance ve celebre kararımı verdim....

little black dress
tam bir bayan kokusu ve süper pur blanca bana kalıcı gelmedi

ben tam bir surrender aşığıyım. ama onun kokusunu herkes kolay kolay beğenmez. ayrıca percive de cok beğeniyorum. arkadaşım kokusunu ağır bulduğu için bana verdi percive ni. ama erkekler tarafından cok beğenildiğini söyleyebilirim. sengözlerimebaksanab

ÇOK KALICI OLARAK;
for away ve incandessence
ORTA KALICI
perceive

Tavsiye ederim çok hoş kokular hele foraway rahat 1 hafta kalır üzerinde

kimse surrenderi beğenmiyo sanırım eğer baharat gibi kokulardan hoşlanıyosan ağır kokulardan,surrender süpeer bi seçim bence pur blanca da çok güzel ama herkeste olduğu için o kadar ilgimi çekmiyo

incandessence ve pur blanca
mükemmel incandessence mezuniyetimde sıktığım koku:KK70:

Ağır seviyorsan for away,çok beğeniyorum bu kokuyu.
Birde little black dress,ağır değil,hoş bir koku,tam bir bayan kokusu.

incandessensce
wish of happeness
wish of peace
christian lacroix
faraway paradise
ungaro................

favorim incandessence...........

perceive çok hoşuma gidiyor benim, ama avonun parfümleri kalıcı değil malesef :KK43:

X