Doğuma Hazırlık cinsiyet kaçıncı haftada belli olur?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
İlk 13. haftada kız denildi bana . Su an 23 teyim, degişen birsey yok . Kız bekliyoruz.
En saglıklı tahmin yinede 4. ay ultrasonunda belli oluyor benim bildiğim.

ben bişey merak ediyorum.doktorlar yasal olarak yani normalde cinsiyetini ne zaman söylüyüorlar?

kızlaar ben 19.haftamda öğrendim, açmadı sıpa, aslında daha salı günü öğrendim, ama öğrenmek çok güzel bir duygu

bende 13+5 hamileyim ama 2 hafta daha bekleyip öyle doktora gıdıyım de kesın bellı olsun dıe dusunuyorum
sizcede daha ıyı olmaz mı

13 ve 15 haftada erkeğe benziyor dedi.17 haftada kesin erkek dedi 5 haftamız kaldı sağlıkla gelsin yakışıklı oğlum.

bana 12 haftalıkken %60 erkek dedi.13 hafta 3günlükken kız dedi ama erkenmiş daha.

hadi kızlar bekliyoruummmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!

cnm benim 16. haftada erkek dedi sonra 20. haftada gittim kız mı demiştik dedi sonra erkek dedi ama yinede emin değildi kesin doğunca öğrenebiliyoruz malesef çok var yani erkek denilip kız doğan :1rolleyes:

yanılmıyorsam 10.haftadaydık, kıza benziyor dedi,12. haftada hala kıza benziyor dedi.17.haftada başka bir doktora gittim o da çok güzel bir kız dedi:))))sanırım en erken ben öğrenmişim.

benimde 1 tane kızım var. 14+1 hamileyken erkeğe benziyo dedi doktor. Çok sevindim. Ama acaba yanıılmış olabilir mi diyede çok korkuyorum. Şuan 17. haftadayım haftaya tekrar gidicem.. İnsan değişik istiyo tabi. Allah herkesin gönlüne göre versini.
Kızlar acaba 14. hafta çok erken mi ? dr yanılmış olabilir mi ?

şu an 5.haftamdayım ama eşim de ben de çok merak ediyoruz cinsiyetini :))
ama içimize kız doğuyor. bakalım ne olcak :))

ben 11+3 deyım dr um aaaa bacaklarının arasında kabarıklık var dedıı cok gulduk ama cok karıstıgı ıcın kız erkek demeyelım dedı..cunkuuu 16.haftaya kadar ınanılmaz benzıyor organlar ısteyenlere ozelden lınk atabılırım bı arkadasım yolladı banada gercekten cok benzıyor organlar 16dan sonra netlesıyor..keza en yakın arkadasıma 5.ayına kadar erkek dedıler ancak kız oldugunu 6.ayda ogrendıler:)) bakalım benımkı ne:))

cnm benim 16. haftada erkek dedi sonra 20. haftada gittim kız mı demiştik dedi sonra erkek dedi ama yinede emin değildi kesin doğunca öğrenebiliyoruz malesef çok var yani erkek denilip kız doğan :1rolleyes:

aynı ben gecen ay gittim 4 aylıktı erkek gördüm sanki dedi bu ay gittim 5 aylık kız dedi kaydirigubbakcemile3
bende anlamadım şimdi bu ne :emir_bebek:
hangisine inanayım :ecrin_bebek:
neyse önümüzdeki ay renkli ultrasonda kesin belli olur heralde artık opuyorumnanaktan

herkeze selamlar bende 13+1 de doktora gittim kesin olarak söylemedi ama büyük bi ihtimal kız dedi çok merak ediyorum bu benim ilk bebeğim 15+1 tekrar doktora gitecem bakalım ne diyecek inşallah kesin belli olur bebeğime bişeyler almak istiyorum :KK23:

X