Doğuma Hazırlık cinsiyet kaçıncı haftada belli olur?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ay ne güzel ögrenenlerin gözü aydın. Bnede 12haftalıgım 2li testi yaptırdım dun ama dr bişey söylemedi cinsiyeti ile ilgiliiii... İlk bebek olunca sabırsızlıkla bekliyorum... Rüyamda cinsiyetini kız gördüm,annemde pembe ipler görmüş bakalım hayırlısı diyip bekliyecegiz..

ay ne güzel ögrenenlerin gözü aydın. Bnede 12haftalıgım 2li testi yaptırdım dun ama dr bişey söylemedi cinsiyeti ile ilgiliiii... İlk bebek olunca sabırsızlıkla bekliyorum... Rüyamda cinsiyetini kız gördüm,annemde pembe ipler görmüş bakalım hayırlısı diyip bekliyecegiz..
canım beta hcg değeri var 50 nin altındaysa erkek ,üzerndeyse kız diyorlar ne kadar doğrudur bilemem.

canım beta hcg değeri var 50 nin altındaysa erkek ,üzerndeyse kız diyorlar ne kadar doğrudur bilemem.

Hicbirseyin kesin dogruluk payi yok en iyisi 16.haftayi bekleyin kizlar 2li test sonucuma gore 57diydi benim ama oglum olcak allah kismet ederse bu tez bende curudu yani

ben de yarın öğrenicem inşallah 16. haftama giriyorum yarın çokkkk heycanlıyım bir oğlum var bide kızım olur inşallah

X