Doğuma Hazırlık cinsiyet kaçıncı haftada belli olur?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
üçüncü ayın içinde öğrenirsin ama bir ihtimal olur... 4. ve 5. aylarda kesinleşiyor... ama dokuz aya kadar erkek denip de kız, ya da kız denip de erkek bebek olanlar da var... bunu en iyi allah bilir...

normalde 16 haftalikken belli oluyor tabi bebegin gosterirse,,
yok benimki gibi gostermezse 6. aya kadar ogrenemezsin,belki de doguma kadar..............

16 cı hafatada doktorum tereddütsüz kız dedi bu cumartasi kontrolümüz var korkuyorum ekkemiş demesinden kendimizi alıştırdık çünki herkesede söyledim üstelik

12 haftada büyük ihtimalle erkek demişti 16 haftada ise kesinleşti tabi bebişin duruşuna göre gözükmeyedebilir..

benim yakışıklılarımın ikiside 11. haftada gösterdi.ee yiğidin malı meydandadır hesaabı:)))
kız bebişler daha geç gösteriyor

doktorum 12+4'ken kiz dedi, 16+4'ken de kesinlestirdi.
bize de gostermek icin cok ugrasti ama biz anlamadik bisi tabii :) bakin, dedi, 3 tane cizgi var, bu kiz oluyor demek, dedi.

benim doktorum 10. haftada kız olduğunu görmüş heralde ki, 12. hafta da gittiğimizde kız demiştik değil mi demişti bize... ama kızlar geç gösteriyor bende o yüzden acaba yanlış mı gördü oğlan mı acaba diye düşüncedeyim...

valla kesin sonuç için en iyisi beklemek erkenden öğrenince karışıyor bana kız dediler 19. haftada 22. haftada erkek olduğu ortaya çıktı

Ayy ben dün de gittin dr a 16 haftalığım hiçbişey söylemedi.

merhabalar yeni üye oldum ama fena alıştım hergün giriyorum her sayfasını okuyorum kadınlar kulübü hamilelik forumunun ben de hamişim ilk bebeğim 15. haftam dün bitti ve kontrole gittim % 90 erkek dedi dr,hepimiz için hayırlısı kızlar,Allah a emanet olun.

ben ilkimde 13haftalıkken oglum olacagını öğrendim ilk olduğu için fark etmezdi o kadar merak etmedim buda 12+3haftalık kız olmasını cok istiyoruz bakalım hayırlısı 13 hafta dolsun gitcez

X