Gebelikte cinsel isteksizlik yaşanan varmı?

bende hiç isteksizlik olmadı aksine sanki daha da arttı. açıkçası doktorum bir sakıncasının olmadığını tercihen 7. aya kadar olabileceğini söyledi. bende mutlu anne mutlu bebek diye düşünüyorum:)))

eger doktorunuz cinsel ilkiski yasak demediyse doguma kadar cinsel iliskiye giebilirsiniz a.s

Canım doktor yasak koymadı. Ama benim midem ve psikolojim müsade etmiyor :KK43: Neyseki eşimle oturdum karşılıklı konuştum. Anlayışla karşıladı. Sen ne zaman kendini iyi hissedersen dedi. Şimdilik idare ediyoruz bakalım...

ayy kızlar ben micro tedavisi ile hamile kaldım ve iğneleri olurken ilişki yok dedi
sonrada tedavi vs.derkenhamile kaldım şimdide kocam dokunmam diyor ikizlerimiz olacak allah izin verirse ama o istemiyor benimde canıma minnet bende öğürmekden ve kusmakdan hiç istemez oldum sürekli kusuyorum...ikiz olduğu içinde ilişkiden korkuyorum .....allah yardımcımız olsun

ayy kızlar ben micro tedavisi ile hamile kaldım ve iğneleri olurken ilişki yok dedi
sonrada tedavi vs.derkenhamile kaldım şimdide kocam dokunmam diyor ikizlerimiz olacak allah izin verirse ama o istemiyor benimde canıma minnet bende öğürmekden ve kusmakdan hiç istemez oldum sürekli kusuyorum...ikiz olduğu içinde ilişkiden korkuyorum .....allah yardımcımız olsun

Canım hayırlı olsun bebişlerin. İnşallah sağlıklı bi şekilde alırsınız kuzularınızı kucağınıza. Doktor 3. ayın sonunda herşey normale girer dedi. Tam hormonların değiştiği, hamileliğe alışma sürecindesiniz dedi. Bakalım benim 2 haftam kaldı kısmetse. Şu 3 ayı bir dolduralım rahatlayacağız inşallah...

28 haftalik hamileyim 28 haftadır en fazla 5 kere birlikte olduk....o da eşimi üzmek istemediğimden onun için birlikte oldum....
çok sıkıldım bu durumdan eşimin mutsuz olmasından korkuyorum ama elimden bir şey gelmiyo...
yapamıyorum...olmuyo

Kızlar aynı sorun bende de var. 8 haftalık hamileyim. Normalde ilişkimiz çok normal ve istekliyken, şimdi akşam olmasa da yatmasak diye bakıyorum. Anında midem bulanıyor. Eşime kıyamıyorum. Çünkü henüz 2,5 aylık evliyiz. Birşey belli etmemeye çalışıyorum kendimi zorluyorum. Ama daha fazla iğreneceğim sonra bu durum hiç düzelmeyecek diy çok korkuyorum :KK43:

bende de bu durum söz konusu ve ne yapacagımı bilemiyrm :KK43:

Bende aynıyım bakalım normalde benim cinsel isteğim güçlüdür çok düştüm hatta eşime yaklaşınca midem bulanıyor inşallah geçer.. :/

15+5 günlük gebeyim ve aknti kaşıntı için fitil kullaniyrm o sorun bendede var napicagimi bilmiyorum beynim durdu kocami uzmek istemiyorum çünkü bizimde evleneli 6ay oldu bu normal bisidir heralde dimi bende sizler gbi görsem midem bulanıyor inş zamanla geçici bi durumdur çünkü 1aya yakın hiç ilişkiye girmiyoruz

İsteksizlik değil de bebeğe bir şey olur korkusuyla kendimizi geri çekiyoruz galiba.
Ama tehlike olmadıktan sonra dr lar yasak koymuyorlar.

galiba hepimiz de aynı durumdan muzdaribiz bende 19 haftalık gebeyim hiç istemiyorum :KK70: bebeğim kız eşim de sıkıldı bu durumdan ama sağolsun bişey demiyor diyemiyor inşaalah hepimiz en kısa zaman da eski istekli günlerimize döneriz

X