Gebelikte cinsel isteksizlik yaşanan varmı?

gebelikte cinsel isteksizlik yaşan varmı?

gebelikte 3 trimester vardır
ilk 3 ay sonraki 3 ay ve son 3 ay
ilk trimesterde cinsel isteksizlik vardır
2.trimesterde cinsel istekte normalden fazla artış olur
3. trimesterde yine azalır
bunun hormonlarla ilgisi varmış
hiçte öyle değil diyenler varsa ben bilmem
bende tıbbın yalancısıyımyerimseniben

Bence de bu normal arkadaşlar......... Bende hiç istemedim hele bide düşük korkusu daha önce yaşanmişsa insan asla istemiyor..hatta bu erkeği bile tedirgin ediyor. Ama etkilenmeyen kadinlarda var.benim bi yakinim doğuma iki gun kala ilşkiye isteyek girmiş. Ilginç ama var yani.ama genelde kadinlar hem hamile iken hemde doğumdan sonra ikiay kadr istemiyor.tabi rahat birakilsalarrrrrrr.herkese sorunsuz hamilelik.........

kızlar benim tam tersine gebelikten sonra isteksizlik oldu.ve daha devam ediyo eşimin bana çoğu zaman yaklaşmasını bile istemiyorum.yani bilemiyorum bunu doktoruma mı sorsam acaba ..bilgisi olan var mı kızlar..acaba bazı hormonlarım mı değişikliğe uğradı..

Kızlar aynı sorun bende de var. 8 haftalık hamileyim. Normalde ilişkimiz çok normal ve istekliyken, şimdi akşam olmasa da yatmasak diye bakıyorum. Anında midem bulanıyor. Eşime kıyamıyorum. Çünkü henüz 2,5 aylık evliyiz. Birşey belli etmemeye çalışıyorum kendimi zorluyorum. Ama daha fazla iğreneceğim sonra bu durum hiç düzelmeyecek diy çok korkuyorum :KK43:

ya ben bişey duydum ama doğrumu yanlışmı bilmiyorum eğer bebeğin cinsiyeri kızsa cinsel isteks:uhm:izlik olurmuş kadında erkekse olmazmış

vallaha ayşegülcüm onu bilmem ama gerçekten ben napıcam bilmiyorum eşime kıyamıyorum fakat bende yaşıyorum aynı isteksizliği ve üzülüyorum eşimi çok seviyorum fakat geri çevirince kötü oluyorum öff ne bilim yaa saçmaladım işte...

Ya ne yapacağız böyle kızlar? Bunun bir çözümü yok mudur? 3.ay sonuna kadar böyle mi devam edicek yani :KK43: Hadi şimdi midem bulanıyo yemek yapamıyorum , sahura kalkmayayım falan diye hafta içleri kayınvalidem de kalıyoruz. O yüzden eşim yaklaşamıyo rahatım. Ama bu hafta ramazanda bitiyo ve biz kendi evimize geçicez. Eğer 3. ayda bitiyosa önümde koca bir ay daha var :KK43: Zorlada olmuyo ki :KK43:

istemiyorsanız eşinizin sizi zorlamaması gerekir...
bence yani...
sonuçta sizin elinizde olan bir şey değil...
anlayış gerekir böyle bir durumda herşeyden önce..
konuşursunuz..
ama doktorunuz tehlikeli değil dediyse ve sizde bilinçli olarak bebeğe zarar gelir endişesi yaşıyorsanız bilin ki hiç bir zararı yok...

vallaha ben druma direkt sormadım sadece gebelikte herhangi gibi bir problem varmı dedim oda yok dedi herşey iyi gidiyo dedi.ama tabi tı yok eşim bir kaç defa yaklaştı ama yapadım.ne olacak böyle bilmiyorum.inşallah en kısa zamanda geçerde...

Ya eşime de bişey diyemiyorum. Aslında anlayışla karşılar ama ne bileyim sanki kırılır gibi geliyo. Of of zor valla... Şu 3. ayda bi bitse hayırlısıyla...

pnrhtl selam canım kendını kasma hıc ıcındenı gelnı ıdaree tmesını soyle hersey youna gırer ya bende bebıs ıstyrum ya dua edın ınsallah ılkd enememızde tutmadı ıkncıdenemeız adet gunmu beklyrum arkadaslar

kubrass hoşgeldin canım. Valla haftasonu konuşmayı düşünüyorum. Yoksa daha beter soğumaktan korkuyorum :KK43: Sende inşallah hamile kalırsın canım. Allah gönlüne göre versin...

Ya ne yapacağız böyle kızlar? Bunun bir çözümü yok mudur? 3.ay sonuna kadar böyle mi devam edicek yani :KK43: Hadi şimdi midem bulanıyo yemek yapamıyorum , sahura kalkmayayım falan diye hafta içleri kayınvalidem de kalıyoruz. O yüzden eşim yaklaşamıyo rahatım. Ama bu hafta ramazanda bitiyo ve biz kendi evimize geçicez. Eğer 3. ayda bitiyosa önümde koca bir ay daha var :KK43: Zorlada olmuyo ki :KK43:
eger doktorunuz cinsel ilkiski yasak demediyse doguma kadar cinsel iliskiye giebilirsiniz a.s

X