2 tup bebek denemesi arasinda nekadar beklediniz

elifimm83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2008
296
0
benım ılk denemem basarısızlıkla sonuclandı
sımdı dusunuyorum ve okuyorum heryerde farklı gorusler var
1.5 ay 2 ay dıyen var 3 ay mutlaka bekleyın dıyen var
sızler nekadar bekledınız veya doktorlarınız ne onerdı

canım, benim ilk denememden sonra iki adet görmeniz yeterli demişti doktorum. İki adet döneminden sonra tekrar yapıldı ve çok şükür hamileyim. Yolun hayırlı olsun, güzel haberlerinizi alırız inşallah.

ınsallah kucagınada alırsın saglık ve sıhatlı
ben basarısız dememın sonunda sımdı adetım obur ay ıkıncı adetım oldugunda tekrar tedavıye baslarsam 2 adet gecmıs mı oluyor yoksa bu adetım sayılmaz mı
bırde klınıgımı degıstırmeyı dusunuyorum dogru mu olur bılemıyorum
ama guvenımı kaybettım klınıge tekrar gıdersem umudum olmıyacak gıbı dusunuyorum

ınsallah kucagınada alırsın saglık ve sıhatlı
ben basarısız dememın sonunda sımdı adetım obur ay ıkıncı adetım oldugunda tekrar tedavıye baslarsam 2 adet gecmıs mı oluyor yoksa bu adetım sayılmaz mı
bırde klınıgımı degıstırmeyı dusunuyorum dogru mu olur bılemıyorum
ama guvenımı kaybettım klınıge tekrar gıdersem umudum olmıyacak gıbı dusunuyorum

evet canım bu ilk adetin bir sonraki de ikinci olucak ve sonrasında doktorunun kontrolunden sonra başlayabilirsin. Bak canım ben ilk denememi marmara ünv.hast. yaptırdım ve hiç memnun kalmadım. Hemen hiç vakit kaybetmeden transferden negatif sonucu alır almaz ki daha adet bile olmamışken umut tüp bebek merkezine gittim. Çok da iyi olmuş doktor benim ne halde olduğumu daha net gördü. Hemen benden bir takım tahliller istedi. Aslında süreç hemen başlamış oldu anlayacağın. Tahliller sonuçlar, önden kullanılması gereken ilaçlar derken ben iki adet geçirmiş oldum zaten. Doktorumda rahmin pırıl pırıl beklemiyorum ve yapıyorum işlemi dedi. Sadece güvendik. İyiki de güvenmişiz, mükemmel bir doktor, harika bir merkez ve inanılmaz tatlı bir o kadar da deneyimli bir ekip. Kesinlikle konuya ticaride yaklaşmıyorlar. Şiddetle tavsiye ediyorum. Başarı oranları çok yüksek.Bence bir görüşmende fayda var.

merhaba,
bencede iki adet dönemi gecirdikten sonra yaptırman en iyisi.çünkü bende öyle yaptırdım.hemde ikincisinde hamile kaldım.ama iki aylıkken ben düşük yaptım.inş.sende böyle şeylr olmaz.

Ben ikinci denemem için 2 adet dönemi geçirdim.Ama ikinciside negatif oldu.Bence biraz bekle...Manevi olarak ne durumdasın bilmiyorum.Ama hazır olmak çok önemli.Ben çok acele ettiğime inanıyorum.Ben ilkini Gürgan klinikte yaptırdım.Baştan sona çok kalitesiz bir hizmet aldım.Sadece 1 yumurta elde dttiler.Dolayısıyla şansım zaten çok düşüktü.İkinci denemem Genartta oldu.Doktorum çok ilgili ve tatlı bir bayan.Onlara çok güveniyorum.Aramızda güzel bir bağ kuruldu.13 yumurta elde ettiler.3 tane transfer oldu ama Allahın taktiri.Ben bu ikinci deneyimden sonra 3-4 ay ara vereceğim.Psikolojik olarak çok yoruldum.Keşke ikinci denemem için biraz bekleseydim diyorum.Neyse herkesin durumu kendine özeldir.Sen iyi düşün.Hazırsan 2 ay sonra dene...Bol şans arkadaşım

insaallah bilgileriniz icin cok tesekkurler arkadaslar karanfıl 16 cok gecmis olsun
rabbim hepimize sabır versin
suan hala umudum varken hemen bir deneme daha istiyorum nekadar dogru olur bilmiyorum
ilkinde cok heveslenmistim ama gecmedi hevesim icimden bir ses cok beklememen gerektigini soyluyor(2 adet donemımden cok bekleyemicem sanırım)

Ben ikinci denemem için 2 adet dönemi geçirdim.Ama ikinciside negatif oldu.Bence biraz bekle...Manevi olarak ne durumdasın bilmiyorum.Ama hazır olmak çok önemli.Ben çok acele ettiğime inanıyorum.Ben ilkini Gürgan klinikte yaptırdım.Baştan sona çok kalitesiz bir hizmet aldım.Sadece 1 yumurta elde dttiler.Dolayısıyla şansım zaten çok düşüktü.İkinci denemem Genartta oldu.Doktorum çok ilgili ve tatlı bir bayan.Onlara çok güveniyorum.Aramızda güzel bir bağ kuruldu.13 yumurta elde ettiler.3 tane transfer oldu ama Allahın taktiri.Ben bu ikinci deneyimden sonra 3-4 ay ara vereceğim.Psikolojik olarak çok yoruldum.Keşke ikinci denemem için biraz bekleseydim diyorum.Neyse herkesin durumu kendine özeldir.Sen iyi düşün.Hazırsan 2 ay sonra dene...Bol şans arkadaşım
benimde ilk denemem gurganda oldu ama hatalar yaptıklarını dusunuyorum hatta bunu dusunmeden duramıyorum
belkide beni tekrar denemeye iten hatasız bir deneme yapmak istemem yani yaradana bırakmak istemem simdi sanki hatalar yuzunden olmadıgını hissediyorumbenneyaptımki

ben ilk denememi şubat ayında denemiştim dış gebelik oluştu martın birinde bir iğne yapıldı . kandaki değerlerim mart sonuna kadar ancak sıfırlanabildi.ikinci denememe 6 ay sonra başladık yani baya bi ara verdim zaten vücudum ancak toparlanabilmişti şimdi test tarihini bekliyorum allah herkesin yardımcısı olsun .genelde en az iki ay ara verilmesini söylüyolar ama bence kişiye göre değişir.önemli olan kendini hazır hissetmen inşallah herşey yolunda gider başarılar diliyorum yeniden deneyecek olan herkese

angell08 allah bağışlasın ne güzel inş. kucağında alırsın benimde bu ay dennedik olmadı şimdi kendimi 2. hazırlıcam allhın izniyle inşallah olacak bu kez ama şanslısın çünkü ankaralısın ben dışardan ankaraya gelmiştim bizim için çok zor olmuştu hangi hastanede tedavi oldun ben hastanemi değiştircem

ya bende ilk denememi gürganda yaptırdım bende bazı şeyler düşünüyorum sen ne gibi olumsuzluklarla karşılaştın canım merak ettim:1no2:

merhabalar benim ilk tüp bebek denemem olumsuzlukla sonuçlandı. ikinc denemeyi kasım ayında yapacağız. ilk aşamada benden 36 adet yumurta toplandı ve bunların 25 tanesi döllendi en iyi 15 taneyi ayırıp bunlardan sadece birtanesini transfer ettiler ilk aşamada iki ya da üç embriyo transferi yasaklanmış şimdi ikinci denemede dr en az iki tane koyacağız dedi kalan embriyolar 5, 5, 4 olarak donduruldu dr ikinci denemede şansımın çok yüksek olduğunu söylüyor tabi gerisi yüce allaha kalmış inşallah olur benim gibi bebek hasreti çeken herkese allah hayırlısını nasip etsin ayrıca doktorumdan çok memnunum

Psikolojik olarak tabi insan ne zaman hazirsa ozaman bence. Ama fiziksel olarak bana 4-5 ay geliyor. Cunki cok duygusal anlamda yipratici bir donem:18:

evet canım bu ilk adetin bir sonraki de ikinci olucak ve sonrasında doktorunun kontrolunden sonra başlayabilirsin. Bak canım ben ilk denememi marmara ünv.hast. yaptırdım ve hiç memnun kalmadım. Hemen hiç vakit kaybetmeden transferden negatif sonucu alır almaz ki daha adet bile olmamışken umut tüp bebek merkezine gittim. Çok da iyi olmuş doktor benim ne halde olduğumu daha net gördü. Hemen benden bir takım tahliller istedi. Aslında süreç hemen başlamış oldu anlayacağın. Tahliller sonuçlar, önden kullanılması gereken ilaçlar derken ben iki adet geçirmiş oldum zaten. Doktorumda rahmin pırıl pırıl beklemiyorum ve yapıyorum işlemi dedi. Sadece güvendik. İyiki de güvenmişiz, mükemmel bir doktor, harika bir merkez ve inanılmaz tatlı bir o kadar da deneyimli bir ekip. Kesinlikle konuya ticaride yaklaşmıyorla

evet canım bu ilk adetin bir sonraki de ikinci olucak ve sonrasında doktorunun kontrolunden sonra başlayabilirsin. Bak canım ben ilk denememi marmara ünv.hast. yaptırdım ve hiç memnun kalmadım. Hemen hiç vakit kaybetmeden transferden negatif sonucu alır almaz ki daha adet bile olmamışken umut tüp bebek merkezine gittim. Çok da iyi olmuş doktor benim ne halde olduğumu daha net gördü. Hemen benden bir takım tahliller istedi. Aslında süreç hemen başlamış oldu anlayacağın. Tahliller sonuçlar, önden kullanılması gereken ilaçlar derken ben iki adet geçirmiş oldum zaten. Doktorumda rahmin pırıl pırıl beklemiyorum ve yapıyorum işlemi dedi. Sadece güvendik. İyiki de güvenmişiz, mükemmel bir doktor, harika bir merkez ve inanılmaz tatlı bir o kadar da deneyimli bir ekip. Kesinlikle konuya ticaride yaklaşmıyorlar. Şiddetle tavsiye ediyorum. Başarı oranları çok yüksek.Bence bir görüşmende fayda var.
Dediğiniz yer nerde acaba

X