hamiim ve de ishal:(

kamilisss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2008
499
0
kızlar ya ben hamıs :CüvCüv: oldugumu yenı ogrendım cogunuz bılıosunuz hem cok mutluyum hemde hasta :1no2: ogrendım ogreneli ishalım nabcamı bılmıorum varmı hamısken ıshal olan nabcam ben acaba melegıme zararı olurmukı senağlama hadı benı aydınlatın kızlar sıze ıhtıyacım varr

öncelikle gözünaydın.. Tebrik ederim arkadaşım... Allah tamamına erdirsin...

İshal eğer ileri dereceyse ve uzun süredir varsa doktoruna danış derim... Bu arada patates iyi geliyor ishale galiba... Kaynamış patates... Bilen varsa yardımcı olur...

gecmıs olsun canım bende patates yıyordum boyle durumlarda ama hamıs oldugumdan berı tam tersı bende basladı :)) senın daha yenı belkı heyecandan oluyordur bende oyle olur az heyecanlanıyım yada uzuleyım hemen karnım agırıyor ve de ıshal oluyorum
rabbım tez zamanda sıfa versın arkadasım

benim de hamile olduğumu öğrendikten sonra 2-3 hafta ishal oldu. doktorum bazen gebelikte laktoz intoleransı olabileceğini söyledi. yani süt ve süt ürünleri yüzünden oluyomuş. ben de hamileyim diye bol bol süt, ayran içiyodum. hemen kestim bunları ishalim de kesildi. şimdi süt içiyorum ama bir şey olmuyor. istersen bir dene, biraz ara ver eğer içiyosan tabi.

kızlar ya ben hamıs :cüvcüv: Oldugumu yenı ogrendım cogunuz bılıosunuz hem cok mutluyum hemde hasta :1no2: Ogrendım ogreneli ishalım nabcamı bılmıorum varmı hamısken ıshal olan nabcam ben acaba melegıme zararı olurmukı senağlama hadı benı aydınlatın kızlar sıze ıhtıyacım varr
canim doktorun verdiği bi ilaç varsa o da yapmişş olabilir hemen doktorunu ara bol bol su iç geçmiş olsun allah bebeğini kucağina almayi nasip etsain inşallal ayni zamanda benim yavrumuda ve tüm isteyenlerinkini kucağina almayi nasip ettin.

canım patates haşla ye..
doktoruna mutlaka görün yalnız..
belki serum verir doktorun.

X