Çocuk gelişimi mezunuyum...çocuk bakabilirim.

zuzu88

Kuş konuşsa uçarmıydı?
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2008
1.597
1
35
çocuk gelişimi mezunuyum şuan açıköğretim kamu yönetimi son sınıf öğrencisiyim...
1yıl 0-3 ve 3-6 yaş anasınıfı ve kreşte staj yaptım...
yenidoğum yapmış annelere yardımcı çocuğunuza (öğretmen-abla-bakıcı nasıl sıfatlandırırsanız)yardımcı olabilirim...
istanbul anadolu yakasında oturuyorum...
ihtiyacı olanlar varsa ayrıntılı konuşabiliriz...:lepi: :lepi:

Dün eşimle konuştuk bu konuyu, nasıl yaparız, nasıl hallederiz diye. Ama henüz bebişimiz yok bizim. Zamanı tutturamadık. Bir yıl sonra filan düşünüyoruz. Allah kısmet ederse tabi. Umarım iyi insanlarla karşılaşırsınız.

teşekkür ederim...
allahım sizede istediğiniz zaman hayırlı bi evlat nasip eder inş....

canım merhaba, ben de anadolu yakasında oturuyorum , kartal da. ben ve komşum bebeğimize bakıcı arıyoruz, ocak ayında işe başlıcaz,şuan bebeklerimize biz kendimiz bakıyoruz, sen nerde oturuyosun, acil mi senin işin?

oturduğum semti yazdım silmek zorundayım ...

Son düzenleme:
çocuk gelişimi mezunuyum şuan açıköğretim kamu yönetimi son sınıf öğrencisiyim...
yenidoğum yapmış annelere yardımcı çocuğunuza (öğretmen-abla-bakıcı nasıl sıfatlandırırsanız)yardımcı olabilirim...

Kartal sahildeyiz. 22 aylık kızıma bakıcı arıyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba canım kartal soğanlıktayım 11 aylık uslu bir oğlum var çalışmıyorsan acil cici bir ablaya ihtiyacım var ararsan sevinirim ............

Son düzenleyen: Moderatör:
konu güncelliğini yitirmesin isteyen arkadaşlara yardımcı olablilrim.

canım bugün gördüm asıl bakıcı ve kreş arayanlar forumlarda anne&çocuk sağlığı çocuk büyütürken bölümünün bakıcı ve kreş kısmında orayıda takip et umarım bilgi yardımcı olur

Merhaba,

şu an çalışıyor musunuz?
3 aylık bebeğim için görüşebiliriz.
Kartal Atalar sahilde oturıyorum.
Yatılı/yatısız olabilir.

X