kanda gebelik testi yanlış çıkabilir mi

peppecura

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
167
5
arkadaşlar dün bütün hayallerim yıkıldı nasılda ümit etmiştim dün 1 haftaydı günümün geçmesi gittim kan testi yaptırdım kız bana demezmi gebelik yok çok fena oldum o anda rapora baka kaldım sessizce çıktım ordan sokakta yürürken ağlamamak için dudaklarımı ısırdım dr bana strestende gecikme olabilir adet olmam için farlutal diye bi hap verdi çevremdekiler hemen içme biraz daha bekle belki yanlıştır sonuç diyolar bel ağrımvar göğüslerde hafif sızı var o kadar kaam karışık kı acaba başka bi yerde de kan testi yaptırsam mı ne dersiniz arkadaşlar bilgilerinize ihtiyacım var.teşekkürler

kan testinde hamilelik varsa mutlaka çıkar eğer adetiniz geçtiyse.
sadece değer düşük olur,onun yükselip yükselmemesiyle hamilelik kesinleşir.
bence bir jinekoloğa gidin bir baktırın kendinize.
geçmiş olsun:teselli:

arkadaşlar dün bütün hayallerim yıkıldı nasılda ümit etmiştim dün 1 haftaydı günümün geçmesi gittim kan testi yaptırdım kız bana demezmi gebelik yok çok fena oldum o anda rapora baka kaldım sessizce çıktım ordan sokakta yürürken ağlamamak için dudaklarımı ısırdım dr bana strestende gecikme olabilir adet olmam için farlutal diye bi hap verdi çevremdekiler hemen içme biraz daha bekle belki yanlıştır sonuç diyolar bel ağrımvar göğüslerde hafif sızı var o kadar kaam karışık kı acaba başka bi yerde de kan testi yaptırsam mı ne dersiniz arkadaşlar bilgilerinize ihtiyacım var.teşekkürler

bence yarın tekrar hcg baktır. 2 katı artmanışsa gebelik yoktur. umarım istediğin gibi olur

canım geçmiş olsun üzülme sakın kanda tahlil pek yanlış sonuç vermez helede 1 hafta geçtikten sonra için rahat edecekse başka yerede görün allah korusun başka bişey çıkmasın inşallahh allah gönlüne göre versin

canım kan testi 8 gün geçtiyse doğrudur. ben doktora sormuştum yanlış olasılığı yok dedi o belirtileri takılma bazen öyle hissetmek istediğimizdede oluyor ben artık takmamaya çlışıyorum normal diyorum. zaman. sıkma canını rahat ol. önünüzde bir sürü ay var zamanı gelsin oda olur.

kan testi kesin sonuç verir,hatta adetin gecikmese bile 1 hafta 10 gün kala bile doğru sonuç verir cnm,bende dr.un verdiği ilacı hemen kullanmaya başla,adetin daha fazla gecikmesin cnm

canım çok geçmiş olsun kan testlerinde hata payı olmadığını biliyorum keşke olsa onca umudun boşa çıkması gerçekten çok zor kendini toparlayıp olsun deyıp bidahaki denemeler için metin ol uygun zaman inşallah en kısa zamanda gelir sevgiler a.s.

kızlar beniim adetime daha 15 gün var ama ben dayanamayıp kan testi yaptırdım bişe çıkmadı yani bebiş yok çok kötü oldum acaba yanlışlık olurmu kasık bölgem çok şisti göüslerimde öle mide bulantım var kızlar bir akıl verin lütfen ne olursunuz tesekkürler

kızlar beniim adetime daha 15 gün var ama ben dayanamayıp kan testi yaptırdım bişe çıkmadı yani bebiş yok çok kötü oldum acaba yanlışlık olurmu kasık bölgem çok şisti göüslerimde öle mide bulantım var kızlar bir akıl verin lütfen ne olursunuz tesekkürler

canım senin büyük ihtimalle daha yumurtlama günün gebelik daha yeni oluşur yani en az adetine 3 gün kala yaptırman lazımki kesin sonuç alasın şu anda daha gebelik olma olasılığın yoktur daha yumurtlaman yeni oluşuyordur çünkü sabırla bekle ve bu arada çalışmalara devam en önemli günlerin şu günlerin çünkü unutma ok doktorumdan biliyorum
ALLAH DUALARINI KABUL ETSİN CANIM

arkadaşlar selam benimde bi sorum olcak ben cyclo-progynova bu ilaci kullandım bugun adet günümdü olmadı bende kan testi yaptırdım bişey çıkmadı biginiz varmi

cnm bekle ilaç bittikten bir hafta sonra olabiliyorsun hamile kalman bu ilacı kullanırken zor çünkü yumurtalıkları baskılıyor bu ilaç...

canım senin büyük ihtimalle daha yumurtlama günün gebelik daha yeni oluşur yani en az adetine 3 gün kala yaptırman lazımki kesin sonuç alasın şu anda daha gebelik olma olasılığın yoktur daha yumurtlaman yeni oluşuyordur çünkü sabırla bekle ve bu arada çalışmalara devam en önemli günlerin şu günlerin çünkü unutma ok doktorumdan biliyorum
ALLAH DUALARINI KABUL ETSİN CANIM

Ya canım bankada cevap ver lütfen bende adetim bittikten 15 gün sonra yerleşme kanaması gibi birşey yaşadım bugün 4. Gün bi cogalio bi azalio renkte değiştiriyor bugün kan test yaptırdım 0.1 çıktı acaba erken mi ağlamak istiyorum :KK43: belirtimde bugün bi mide bulantı var bi haftadır da kasiklarimda karnimda batma var :KK43:

merhaba kızlar 10 gün adetim gecikti ıkı kere hamılelık testı yaptım ıkısıde negatıve cıktı bugun kan testı yaptırdım hamıle degılmısım acaba yanlıslık olabılırmı bhcg degerı 0-5 ?:110:

Arkadaşlar ben çatlatma iğnesi kullandım iğneden 9 gün sonra test yaptım çift çizgi çıktı kan testi yaptım 15.03 çıktı 4 gün sonra gene test tuttum 2.4 benim kafam allak Bulak ya yardımcı olabilirmisiniz aranızda hiç böyle olan var mı

kizlar meraba bi soru sorabilir miyim acaba Ben adetimden 11 gun once kan testi yaptirdim negatif cikti sizce erken mi yaptirdim belirti olarak sadece sol kasik agrim batma var ve goguslerim sis dokununca aciyor suan adetime 9 gun var sizce hamilemiyim?

Kan testinde de yanilma payi var!!
Ben kizima hamileydim bilmiyordum karin agrisindan acile gittim doktor karin filmi verdi hamilelik suphen varmi dedi bende korunmuyoruz dedim.
Adet gunumde yakindi kanda test verdi gebelik cikmadi benim icime bir kurt dustu Ya! hamileysem dedim ve film cektirmeden hastaneden kactim 3 gun sonra idrar testi aldim hafifte kanamam olmuştu iki cizgi cikinca acil kadin doguma gittim 4 haftalik hamile oldugumu öğrendim

kizlar meraba bi soru sorabilir miyim acaba Ben adetimden 11 gun once kan testi yaptirdim negatif cikti sizce erken mi yaptirdim belirti olarak sadece sol kasik agrim batma var ve goguslerim sis dokununca aciyor suan adetime 9 gun var sizce hamilemiyim?
Ah canim cok erken yaptirmissin daha yeni yumurtlama bitmis zaten.insan heycandan naptigini bilmiyor.bende sabredemedim ve adete 6 kala gebelik testi yptim pozitifti

X