Konya'da Hastane ve Kadın Doğumcu Arıyorum

anladım canım teşekkürler verdiğin cevap için.ben ilk doğumumu ayşe hanımda yaptım çok iyi bir doktordur ama şimdi gitmememin sebebi çok kalabalık.randevum sırasında odaya 5 kişi falan hasta giriyordu birimizin tansiyonu birimizin kilosu derken doktorla muhattap olamadım bile o yüzden şimdi gitmek istemedim farabi hastanesinede hiç gitmedim.aynur hanımı biraz övdüler o yüzden bir gitmek istedim.

anladım canım teşekkürler verdiğin cevap için.ben ilk doğumumu ayşe hanımda yaptım çok iyi bir doktordur ama şimdi gitmememin sebebi çok kalabalık.randevum sırasında odaya 5 kişi falan hasta giriyordu birimizin tansiyonu birimizin kilosu derken doktorla muhattap olamadım bile o yüzden şimdi gitmek istemedim farabi hastanesinede hiç gitmedim.aynur hanımı biraz övdüler o yüzden bir gitmek istedim.

aynur hanım iyi bir dr dur cnm ama yapı itibariyle soguktur ben ayşe ve aynur hanımlar arasında pek bir fark görmedim :)ayşe hanım ketum biraz kısa net cevaplar veriyor fazla bilgilendirme yapmıyor aynur hanım soruya cevap veriyor ama önemli bir şey görmezse üstüne düşmüyor bana göre sıcak deil ama samimi bir bayan tatlı sert bir yapısı var :)insan hamile olunca biraz sıcaklık birz ilgi bekliyor ben ilgili bi dr bulamadım işini iyi yapsın yeter dedim ne yapayım:)inş. herşeyy gönlünce olur görtüşürüz

Son düzenleme:
canım aradığın gibidoktoru mümkün değil bulamıyorsun sıcaklık samimiyet en başta aradığımız istediğimiz şey ama yokişte.doktor işi biraz şans gibi geliyor artık bana Allah yardımcımız olsun canım .kib.

kızlar mrb bende 20 haftalık hamileyim ve konya hospıtal hast.aysel hanım varmış duyan varmı acaba nasıl bi doktor giden varmı teş.

hala doktor bulamadım canım bir kaç ayım kalmasına rağmen gittiğim doktorlardan memnun kalmadım.şimdi belediye hastanesinde ayşe hanım var ona gitmeyi planlıyorum ilk doğumumu onda yapmıştım o yüzden bi seçeneğim o kaldı.başkentin doktorları iyi ama doğuma girmiyorlar o kötü...

bende aysel hanıma gidecem ondan değiştiriyorum çok saçma doğuma girmemeleri asistanlar mı doğurtacak yani arkadaşım aysel hanıma gitmiş çok memenun kaldı bende onu bi deniyim dedim

benim ilk gebeliğimdi ve jule esen e gitmiştim.
bana hiç faydalı olmadı.tahlilde 2hormon değerim yüksek çıkmış ama bana sadece birinden bahsetti.
sonradan öğrenince de ben notumu almışım ama sana söylemeyi unutmuşum dedi.
o hormon da bebeğin düşmesine sebep oluyormuş.öyle de oldu zaten.
bebeğimi kaybediyorum şuanda.10 gün bekliycem kendiliğinden düşsün diye.yoksa kürtaj olcakmışım.
artık gitmiyorum saygıdeğer jule hanıma.
selçukluda nil hanıma gittim bugün.fena değildi,daha ilgili gibi geldi.
bakalım artık bi daha hamile olursam inşallah nil hanıma giderim herhalde.
kızılay hastane olarak çok güzel ama jule esen bana faydalı olmadı.

Farabi hastanesinde Aynır Bacak'a gidiyorum, iyi ilgili bir doktor bana göre. Yalnız doğumu normal istemekle birlikte korktuğum için epiduralle normal doğum düşünmüştüm. Farabide var mı yok mu hiç sormadım bilen var mı?

Ya da başka bir hastanede de olsa kendisi ya da yakını epiduralle normal doğum yapan, memnun kalan var mı? Tavsiyelerinizi bekliiyorum..

merhaba hanımlar
normalde istanbulda yaşıyorum ama bayramda konyay geldim ve ufak bı kanamam oldu kayınvalıdemlerın yakınında medlıne vardı (beysehır cad.)
orada fuat beye gittim ve inanılmaz derece de memnun kaldım bir kere çok ilgli ikinci de cihazları çok güzel 4 boyutlu ve baya da iyi bir hastane fark ücreti de 12 tl
ben istanbulda 30 tl veriyorum bu kadar iyi cihazları yok ve ilgi de az
2 kere gittim en az 20şer dk kaldım muayene odasında :KK1:

merhaba hanımlar
normalde istanbulda yaşıyorum ama bayramda konyay geldim ve ufak bı kanamam oldu kayınvalıdemlerın yakınında medlıne vardı (beysehır cad.)
orada fuat beye gittim ve inanılmaz derece de memnun kaldım bir kere çok ilgli ikinci de cihazları çok güzel 4 boyutlu ve baya da iyi bir hastane fark ücreti de 12 tl
ben istanbulda 30 tl veriyorum bu kadar iyi cihazları yok ve ilgi de az
2 kere gittim en az 20şer dk kaldım muayene odasında :KK1:

Öncelikle hayırlı olsun canım. Doğum Ücretleri ne kadar biliyor musun? Doktorun Fuat Ali Bey mi? Bende orada düşünüyorum...

Arkadaşlar bende annem için dr arıyorum kadın hastalıklarından problemı var
1)özel selçuklu hastanesinde HİKMET KARABACAK
2)tıp fakültesinde ALİ ACAR
3)baskent hastanesinde EMEL EBRU ÖZÇİMEN
4)farabide SUNA SOYDEMİR mi sizinde tavsiye ettiğiniz doktorlar varsa yardımcı olabilirmisinizz...

hikmet karabacak deneyimli bir doktor benimd edoktorum tavsiye ederimm
fuat beye bend egıttım memnun kaldım aletler gelişmiş gercekten ali fuat değil sadece fuat canım

tsk ederim cnm artık karar verdik pazartesı prof dr metin çapar da amelıyat olacak inşş ii olur çabuk iyileşir...:85:

arkadaşlar benimde bir sorum var, bende konya da doğum yapıcam inş şubatta, özellikle normal doğum yapmak istiyorum, normal doğumu destekleyen bir hastane ve doktor arıyorum, bu konuda daha önce deneyimi olanlar ya da araştırma yapanlar varsa bilgilendirebilirlerse çok sevinirim, hani şu klasik sezeryancı denen doktorların isminide verirseniz faydalı olacaktır, şimdiden teşekkür ederim..

arkadaşlar benimde bir sorum var, bende konya da doğum yapıcam inş şubatta, özellikle normal doğum yapmak istiyorum, normal doğumu destekleyen bir hastane ve doktor arıyorum, bu konuda daha önce deneyimi olanlar ya da araştırma yapanlar varsa bilgilendirebilirlerse çok sevinirim, hani şu klasik sezeryancı denen doktorların isminide verirseniz faydalı olacaktır, şimdiden teşekkür ederim..

hemen vereyim canım güler altıntepe selçukludan.kadın sezaryen yapmaktan başka birşey bilmiyor.selçuklu genelde öyle.benim doğum yaptığım gün 17 kişi doğum yapmıştı.16sı sezaryendi.o bir normal doğum da zaten hikmet karabacaktı.bir de annemler birşey almak için selçuklunun karşısındaki eczaneye gitmişler eczacı bile ne oldu bebeğin boynuna kordon dolandı deyip sezaryen mi yaptılar sizi de ,diye gülmüş.hikmet karabacak iyi diyorlar ama o hastanede doğum yapılmaz neler yaşadım ben orda.

zeysima merhaba arkadaşım :)
arkadaşlar tecrübeli olanlardan ben de aynı şekilde yardım istiyorum. ben de belediye hastanesinde hacer yavşana gidiyorum çok sakin bilgilendirici bir doktor tavırlarına hayranım ama ben normal doğum istiyorum. doktoruma sordum doğum hakkında konusmak için erken dedi en son, son anda belli olur sezeryan derim normal olur normal derim acil bişey olur sezeryan olur dedi. :26:ben de tedırgın oldum bilgisi olan var mı ya???

hemen vereyim canım güler altıntepe selçukludan.kadın sezaryen yapmaktan başka birşey bilmiyor.selçuklu genelde öyle.benim doğum yaptığım gün 17 kişi doğum yapmıştı.16sı sezaryendi.o bir normal doğum da zaten hikmet karabacaktı.bir de annemler birşey almak için selçuklunun karşısındaki eczaneye gitmişler eczacı bile ne oldu bebeğin boynuna kordon dolandı deyip sezaryen mi yaptılar sizi de ,diye gülmüş.hikmet karabacak iyi diyorlar ama o hastanede doğum yapılmaz neler yaşadım ben orda.
bende ilk aylarda bir kere gittim güler hanıma hiç memnun kalmadım ezbere bişeyler söyledi söyledi hızlı bi şekilde zaten ben o ilk heyecanla hiç birşey anlamadım ezbere iki tane ilaç yazıp yolladı resmen beni, ayrıca hastane çok kötü, benden bi kan aldılar bir hafta boyunca tetanoz ağrısı gibi ağrı çektim :KK43: ve kolum mosmor oldu, bir daha gitmem o hastaneye, devlete gittim sonra inanın iki kat daha iyi ilgilendi doktor nerdeyse yarım saat konuştu benimle.. normal doğumu destekleyen birini bulsam çok mutlu olucam, tercihim devlet hastanesine doğru kayıyor yavaş yavaş, özellere iyice güvenim sarsıldı :KK43:

Son düzenleme:
X