Çocuk Hastalıkları idrar yolu enfeksiyonu

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
E

EU3

Ziyaretçi
merhaba kızlar.benim kızım 6 aylık idrar yolu enfeksiyonu oldu.kilo alışı durdu.içinizde bu problemle uğraşan varmı.nasıl tedavi gördünüz

benim kızım 2 aylıkken geçirdi.15 gün içinde 2 sefer oldu.şuan tıf fakültesi nefroloji bölümünde tedevi oluyor.böbreklerinin ilaçlı filmi ultrasyonu falan çekildi.allaha şükür bişey çıkmadı ama 3 aydır süspansiyon şeklinde antibiyotik kullanıyoruz.2 ayda bir kontrolümüz var ihmal etme geçmiş olsun

geçmiş olsun canım.. nasıl anladınız enfeksiyon olduğunu??? cevaplarsanız sevinirim

Mrb, geçmiş olsun ,peki bişeyi merak ediyorum bu enfeksiyon yalnız bebeklerdemi yoksa büyuk yetişkinlerdede olabilrmi ve nerden analaya biliriz enfeksiyon kapıp kapmadığımızı ?

Benim kızım da bir aylıkken olmuştu.İdrarında sümüksü bir sıvı oluyor ve yaparken çok zorlanıyordu.Biz böyle anladık.Sonra idrar tahlili yaptırdık ve enfeksiyon vardı.Çok küçük olduğu için şurup değil,iğne ile tedavi olmuştu.Çok zor oluyor bebeklerde bu hastalık.Geçmiş olsun diyorum...

benim kızımda çok kusuyordu.fışkırır tarzda. tahlil yaptırdık öyle anladık.büyüklerdede oluyor. bende hamileyken geçirmiştim.büyüklerde en büyük belirti idrar yaparken yanma oluyor ve mide bulantısı.allah bebeklerimize şifa versin

X