Kacinci tup bebek denemenizde hamile kaldiniz?lutfen herkes yazsin!

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
Tup bebek yaptirip hamile kalan tum arkadaslar kacinci denemenizde hamile kaldiniz veya kac deneme yaptiginiz halde hamile kalamadiniz ??Bu tedaviyi yaptirmis tum arkadaslarimdan cevap bekliyorum....a.s.

cnm ilk denemem biliyordun zaten .....inş.seninkide olacak rabbimden olmayan herkese isityorum allah boş çevirmesin

merhaba ben 41 yaşımda 2 denemede başardım. 17 sene bekledim . ümidimi hiç kaybetmedim .hep inandım başaracağıma. sende öyle yap. laporoskopi tiroit ameliyatları ve sonuç :emir_bebek:başaracaksın ümidini kaybetme. sıkıldığında bana yaz:CüvCüv:hihoyyyt

Canım bende ilk denememde hamile kaldım biliyorsun. Sende ilk denemede hamile kalacaksın buna inanıyorum mehaycıım. Hiç merak etme. Stres yapma.Ne zaman öğreniyorsun sonucunu? Rabbim bu güzel kandil günü hürmetine dualarımızı kabul etsin.İnşallah tüm isteyenleri evlat sahibi olmayı nasip etsin.

Mrb mehay bende 2. tüp bebek tedavisinde hamile kaldım. Allah her keze en kısa zamanda dilediği gibi yaşatsın bu sevinci.

canım bende ilk micro tedavim sonucu hamile kaldım. bugün mübarek Kadir gecesi Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin, kimsenin kucağını boş bırakmasın, yavrularımıza sağ salim kavuşmayı nasip etsin inşallah. mehaycım inşallah sende hayırlı sonucu alacaksın canım.

3.deneme ilk ikisi başarısız yaş da sınırda 40 ve bugün kasıklarımda ağrı var inşallah bu sefer adet görmem 1 ekimde sonuç alıcam bu mübarek kandil gününde inşallah dualarımız kabul olur.

merhaba ben 41 yaşımda 2 denemede başardım. 17 sene bekledim . ümidimi hiç kaybetmedim .hep inandım başaracağıma. sende öyle yap. laporoskopi tiroit ameliyatları ve sonuç :emir_bebek:başaracaksın ümidini kaybetme. sıkıldığında bana yaz:CüvCüv:hihoyyyt

beni de ümütlendirdin 40 yaş ve 3. deneme kasık ağrılarım var.1 ekimde test yaptırıcam

bana şans dile. nerde tedavi gördün öğrenebilrmiyim

1. ve 4. denememde hamile kaldım.ilki dış gebelikti.
mehaycım heyecanını anlıyorum ama lütfen stres yapma.İnşallah sen de hamiş olacaksın...

sevgili dollydo ben alman hastanesi halit bey . ama ben 4 yıl tiroitlerimin düzelmesini bekledim. onlar iyileşmeden gelme dedi bana. düzeltdim ve gtd,m arkdas gibi benim doktorum ne dediyse çıktı. kontrollerim ve doğumumu yaptı cok şakacı ve akıllı. bu işleri yutmuş artık. bir oğlum var yiğit kinci adıda doktorumun soyadı erden koyduk. beni ümitlendirdi. tavsiye ederim arkadaşım

arkadaşlar kandilinizkutlu olsun. birdahaki kandilde bebeğiniz kucağınızda olur inş. mahaycim sende sakin ol stres bu işin düşmanı. benim doktorum da bana sakin olmamı önerirdi . seni çok iyi anlıyorm ben 17 sene bekledim sakin ol demek kolay ama sen yinede sakin ol canım. gelişmeleri bildirirsen sevinirim

slm kızlar ben aranıza yenı katıldım.4tane dusuk yaptım 2.denememde mıcroenjeksıyonla hamıle kaldım.suan 11-1gunluk.ınsallah bunu kucagıma alabılırım.umudunuzu yıtırmeyın.aranızda benım gıbı olanlar varsa lutfen bılgı versın.

1.denemem negatif olmuştu, 2.denememde önceki denemeden kalan dondurulmuş embriyolarımla hamile kaldım.

biliyorsun ama yinede yazıyorum ilk tüp bebek denememde hamile kaldım çok şükür, darısı sana ve tüm isteyenlere bulaşsın dileyen herkes bu mutluluğu yaşasın işallah

Tup bebek yaptirip hamile kalan tum arkadaslar kacinci denemenizde hamile kaldiniz veya kac deneme yaptiginiz halde hamile kalamadiniz ??Bu tedaviyi yaptirmis tum arkadaslarimdan cevap bekliyorum....a.s.
canım ilk deneme biyokimyasal gebelikle sonuçlandı...ikinci denememde hamile kaldım ve ikizlerim doğdu...

X