topuk kanı :(((

-aixsxe-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2008
86
1
selam arkadaşlar
ben doğum yapalı 12 gün oldu minik oğluşum doğduktan 6 saat kadar sonra hastanede topuk kanı aldılar .
bir hafta sonra ise sağlık ocağından arayıp tekrar getirmemi istediler.
değerleri yüksek çıkmış .çok korkuyorum.
topuk kanını verdik ama henüz haber gelmedi.ne kadar sonra haber gelir bilen var mı?
birde böyle birşey yaşayan var mı?

ne olur cevap yazın :KK43:((((

eger yuksek cıkarsa 10 15 gun ıcınde tekrar arıyorlar.

aramazlarsa hıc sorun yok demek canım

ınsanlah sorun yoktur dua ıle

benide arayıp çağırmışlardı bende çok korkmuştum eğer aramazlarsa sorun yoktur için rahat olsun

canım ilk kan alındıgında aranılanlar oluyor ama çogunda bişey çımıyor.10-15 gün içindede aranmazsan zaten bişey yok demektir umarım bişey çıkmaz iyi düşünelim iyi olsun

canım ınsallah bır probem yoktur benım arkadasımın oglununda tıroıd degerlerı yuksek cıkmıstı cagırdılar 2. kez kan aldılar bırsey cıkmadı genelde cıkmıyor ıyı olur ıns

ooo benimkinden 3 kere aldılar allahtan benimki ağlamıyordu da bişey demedim korkma canım yüzde 70 tekrar arıyorlar zaten bişey yoktur bebğine sağlıklı günler dilerim..

canım bızıde aramıslardı,endıselenme cok aıleyı bu sekılde arıyorlar buyuk ihtimalle hiçbisey cıkmaz ,zaten cıkmazsa aramıyorlar ,bıze 3-4 gun ıcınde hbr verırız demıslerdı

cnm hastanede alıyolar ve artık devlette alıyor saglık ocaklarında korkma bıseycık cıkmaz allahın ızlıyle benıde aradıklarında cok korkmustum

aramazlarsa bişi yoktur cnm korkma içini ferah tut...

ALLAH CC razı olsun arkadaşlar inanın kaç gündür kafayı yiyeceğim inş. bizide aramazlar.çok zor bir durum ALLAH cc kimseye yaşatmasın :KK43:((

bu arada hepinizin kandili mübarek olsun ....

X