Pudra, Fondöten, Kapatıcılar En İyi Pudra ?

E

elif_a_k_

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elif_a_k_
arkdşlar kızarıkları kapatıcı iyi bi pudra ne önerirsiniz?fondöten kullanmaktan sıkıldım her sabah onu iice sürmekle uğraşıorum..kapatıcılığı iyi parlama yapmayan bir pudra arıyorum..karma ciltliyim...loreal true match'in pudrası kapatıcı değil diolar..max'ın creme puff'u nasıl sizce yada ne önerirsiniz??artık sadece pudra sürüp çıkmak istiyorum

• Konu Sahibi elif_a_k_
golden lady öneririm senin için,süper bi ürün cnm

• Konu Sahibi elif_a_k_
maxfactor creme puff kullanıyorum, kapatıcılığı orta, kokusu çok hoş, dokusu bayaa hafif.

• Konu Sahibi elif_a_k_
pudra kullanmayi sevmeyenlerdenim ama buna rağmen loreal, lancome, rosense, dior, alix avien ve sue devitt'in pudraları var elimde.
bana sorarsan sue devitt ve rosense derim içlerinden
diğerlerini at çöpe :nazar:

• Konu Sahibi elif_a_k_
clinique`in yesil kutulu pudrasida guzel bence

• Konu Sahibi elif_a_k_
hayırdır canım benim pek bi şaşırdın ...yani en az kimyasal içeren bi pudra
hem sonra ben yüzümüde bebk şanpuanıyla yıkarım ..aklında olsun ..da
cildim bebek gibi...çok şükür

Geyşaların yüzü gibi bembayaz çıkmak moda olursa o zaman olur da bu durumda kermit şaşırmakta haklı:kahve:

• Konu Sahibi elif_a_k_
hayırdır canım benim pek bi şaşırdın ...yani en az kimyasal içeren bi pudra
hem sonra ben yüzümüde bebk şanpuanıyla yıkarım ..aklında olsun ..da
cildim bebek gibi...çok şükür

yani 40 yıllık kozmetik manyaklıgı hayatımda ilk kez böyle birşey duyuyorum affet :nazar:
yüzüne bebek pudrası sürüp dışarı mı çıkıyosun onu anlamadım??
bebek şampuanıyla yüz yıkama olayını duydum da pudranın kozmetik amaçla yüze sürüldüğünü duymak beni hayretlere düşürdü doğrusu :roflol:

bebek pudrası mı?:1shok:
höönk kafamçokkarıştı

Şaşkoloz oldum ben :1shok:
Ama şaşırmanız arkadaşın çok zoruna gitmiş belline var ayol hayatımda duymamışım makyaj yapılırken talk pudra kullanıldığı tabii şaşırırım şakkıdı

evet cnm her sabah hafif bi şekilde süüryorum ..çnce bebe sanpuanıyla temizliyor sonra gülsuyu sürüyor ardında da nemlendirici sonrada giyindikten sonra yani bi 10..15 dk sonra pudramı sirüp çıkıyorum
hem yumaşacık oluyo hemde sivilce oluşumunu engelliyor ...ben gayet menunum
yıllardır bu şekilde.......:1hug:

husnacım ama bu goruntu acısından sana hoş gelebilir ama ne biliyim kireç gibi olmuyo mu yüzün :nazar:
yani illa zararsız bişi istiyosan bence mineralli fondoten dene

pudrayı parlama yapmaması için hafif bi şekilde sürüyor sanırım..öle boca etmiyor :) ...yanlış anlaşılma olmuş biraz..başka önerisi olan varmı arkadaşlar gittiğimde denemek istiyorum..cnm golden lady yeni bi marka heralde ben göremedim hiç..shiseido ya bakıcam gurbaa prenses sence rosense'sin pudrası cidden iyimi kapatırmı kızarıklıkları fln?o kdr ii olduğunu hiç duymamıştım..MAC Studio Finish için yağlı ciltte sivilceye neden oluyor diolar sizce nasıl?

evet cnm her sabah hafif bi şekilde süüryorum ..çnce bebe sanpuanıyla temizliyor sonra gülsuyu sürüyor ardında da nemlendirici sonrada giyindikten sonra yani bi 10..15 dk sonra pudramı sirüp çıkıyorum
hem yumaşacık oluyo hemde sivilce oluşumunu engelliyor ...ben gayet menunum
yıllardır bu şekilde.......:1hug:

bebek pudrasını benim bi arkadaşımda sürüyor yıllardır
onun teni bembeyaz çok hoş oluyo çok belli olmuyo o da hafif sürüyor galiba
başta sivilcelerini kurutur diye sürmüştü sonra alışkanlık yaptı ondasırnaşık şey
ama her tene gitmez galiba
bende çok komik olur ruh gibi olurum herhaldekaydirigubbakcemile3

pudrayı parlama yapmaması için hafif bi şekilde sürüyor sanırım..öle boca etmiyor :) ...yanlış anlaşılma olmuş biraz..başka önerisi olan varmı arkadaşlar gittiğimde denemek istiyorum..cnm golden lady yeni bi marka heralde ben göremedim hiç..shiseido ya bakıcam gurbaa prenses sence rosense'sin pudrası cidden iyimi kapatırmı kızarıklıkları fln?o kdr ii olduğunu hiç duymamıştım..MAC Studio Finish için yağlı ciltte sivilceye neden oluyor diolar sizce nasıl?

canım rosense kozmetik ürünlerinin ham maddesini chanel'den alıyor
ve bence gercekten cok kaliteli
özellikle farını ve pudrasını dene derim :içelim:

pudra kullanmiyorum
ama bir ara arastirmistim.
Dior un (dior forever compact) güzelmis,deneyebilirsin.

pudra kullanmiyorum
ama bir ara arastirmistim.
Dior un (dior forever compact) güzelmis,deneyebilirsin.
ayy bana dior demeyinnn sinirlerim fırlıyo..geçen sene tam 99 ytl verdim diorun pudrasına inanın halen kenarda öylece duruyor..denediğim yerde güzel durmuştu ama eve gelince normal bir pudradan hiç farkı olmadığını ve aynı zamanda hiç bir özelliği olmadığını anladım..biraz geç oldu ama -tatlicadiarzu- anlıyacağınız hiç tavsiye etmem..ama ciltten cilde farkedebilir tabi fakat deneyen arkadaşlaımda hiç beğenmedi..

ayy bana dior demeyinnn sinirlerim fırlıyo..geçen sene tam 99 ytl verdim diorun pudrasına inanın halen kenarda öylece duruyor..denediğim yerde güzel durmuştu ama eve gelince normal bir pudradan hiç farkı olmadığını ve aynı zamanda hiç bir özelliği olmadığını anladım..biraz geç oldu ama -tatlicadiarzu- anlıyacağınız hiç tavsiye etmem..ama ciltten cilde farkedebilir tabi fakat deneyen arkadaşlaımda hiç beğenmedi..
kıvılcım aynı fikirdeyim :nazar:
diorun pudrasını hiç begenmedim
3 yıl oldu hala yuzde 90ı duruyor :nazar:

canım benim okadar sürmüyorum ki..çok hafifif zaten tenin beyaz gatet hoş duruyo ...
den biyerimseniben
deniyicem hüsnacım söz :içelim:

max factor creme puff.....devamlı kullandığım bir ürün. çok memnunum....

kıvılcım aynı fikirdeyim :nazar:
diorun pudrasını hiç begenmedim
3 yıl oldu hala yuzde 90ı duruyor :nazar:

bende sorun bende sanıyordum..çünkü nette diorla ilgili çok iyi yorumlar okuyprum hep..ama aldanmayın bence tamamen para tuzağı..ben daha çok satıcı kurbanı oldum..şimdi chanel almayı düşünüyorum..ama korkuyorum yine hüsrana uğramaktan..bu aralar amwyn pudrasını kullanıyorum..çok memnunum çok doğal duruyor ama kapatıcı özelliği çok yüksek olan pudra arayanlar için pek iseal değil sanırım..ama doğallık açısından oldukça güzel..

X