Çocuk Hastalıkları idrar yolu enfeksiyonu

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
E

Elis

Ziyaretçi
arkadaslar iki gundur 7 yasindaki kizim cisini yaparken yandigini soyluyo galiba enfeksiyon oldu ilk defa basima geldi cocuklardada olurmus demek.....doktora goturmeden once size danisiyim dedim,doktor ne gibi bi tedavi uygular,ben neler yapmaliyim....

a.s.

canım ya bunun yaşla ilgisi yok...
benim komşumun oğlu henüz 9 aylık ve bu idrar yolu enfeksiyonundan çekmedikleri kalmadı...
bence ihmal etme Allah korusun böbreklerine zarar verebilir...
geçmiş olsun...

uff editleme kalkınca zor oluyo...
mümkün olduğunca sıvı tüketmesini sağla...
dr sanırım idrar ve kan tahlillerine bakarak anlayacaktır gerisi eğer varsa ilaçla tedavi...
umarım çok ciddi değildir...

uff editleme kalkınca zor oluyo...
mümkün olduğunca sıvı tüketmesini sağla...
dr sanırım idrar ve kan tahlillerine bakarak anlayacaktır gerisi eğer varsa ilaçla tedavi...
umarım çok ciddi değildir...

cok sagol canim...zaten bu siralar sol koltuk altini sigil sardi cocugun onlari aldirdik gecen ama hala acisi var,,bi kac sigil hala duruyo almadi onlari iltihapli diye gecsin oyle alacakmis,,,o gecmeden simdide bu aciyorum valla kizima,,,,,,,,,,,,,iyisallah kotu bise yoktur,,,sagol canima.s.

arkadaslar iki gundur 7 yasindaki kizim cisini yaparken yandigini soyluyo galiba enfeksiyon oldu ilk defa basima geldi cocuklardada olurmus demek.....doktora goturmeden once size danisiyim dedim,doktor ne gibi bi tedavi uygular,ben neler yapmaliyim....

a.s.

merhaba canım benim de bebeğim 2 aylıkken idrar yolu enfeksiyonu oldu hiç durmuyordu idrar tetkinde belli oldu antibiyotik tedavisinden sonra geçti çok şükür şuan problemyok

merhaba canım benim de bebeğim 2 aylıkken idrar yolu enfeksiyonu oldu hiç durmuyordu idrar tetkinde belli oldu antibiyotik tedavisinden sonra geçti çok şükür şuan problemyok

sagol canim ilgilendigin icin ....bende doktora goturdum kizimi.........ilac vermedi...yanlizca cok su ic ,bakalim 1 hafta sonra gecmezse tekrar gel dedi.........ama 1 haftada kendiliginden gecti bidaha olursa gidecem umarim olmazda..........
sanada gecmis olsun buaradaa.s.

X