anne karnında bebek kalp atışlarını dinleme cihazı kullanan veya almayı düşünen varmı

Merhaba Hanımlar,
25+3 teyim. Malesef zaman zaman evhamlanma durumum çok yükseklere çıkabiliyor. Bebeğimin hareketleri gayet belirgin. (Rabbime şükür) fakat bazen hissedemeyince çok kötü oluyorum.

ANGEL TALK BEBEK KALP SESİ DİNLEME CİHAZI almayı düşünüyorum. mediprocenter.com.tr deki 80tl lik ürün yeterli olur mu? yoksa sanırım daha profesyonel olan "fetal el doppler"i -200-250tl arası- mi alsam?

Lütfen acil cevap yazabilir misiniz?

Merhaba Hanımlar,
25+3 teyim. Malesef zaman zaman evhamlanma durumum çok yükseklere çıkabiliyor. Bebeğimin hareketleri gayet belirgin. (Rabbime şükür) fakat bazen hissedemeyince çok kötü oluyorum.

ANGEL TALK BEBEK KALP SESİ DİNLEME CİHAZI almayı düşünüyorum. mediprocenter daki 80tl lik ürün yeterli olur mu? yoksa sanırım daha profesyonel olan "fetal el doppler"i -200-250tl arası- mi alsam?

Lütfen acil cevap yazabilir misiniz?

görüntülüsüde var kızlar :)

Eklentiler

• img-20160106-wa0033_q1.jpg
    img-20160106-wa0033_q1.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 1.355
Kizlar bende kullaniyorumda bu cihazi 17 haftaligiz ama sanirim kendi nabzimi yakaliyorum bu mumkunmu kendi kalp atisimla ayni atiyo cunku bebegi hic yakalayamadim daha nasil oluyo

Bende bugün aldım kendi nabzımla bebeğiminkini ayırt edemiyorum ki...daha çok panik oldum.
Varmı önerileriniz acaba
Merhaba canım. Araştırma yapıyordum da yazını buldum şimdi. Ne yaptın çözebildin mi aleti. Bende 11.haftaya girdik merak ediyorum bir yandan da. Sakıncası var mıymış araştırmismiydın almadan önce.

Kizlar herkes gormek duymak ister korkutmakta istemiyorum ama. Bu cihazlarin yaydigi dalgslar cocuga zarar verebilir. Cunku doktorlarin kullandigi ultrason cihazlarinin bile riski var yaydigi ses dalgalari sebebiyke fazla surerse isinma yapiyo ve bebekte hucre parcalanmasina kadsr kotu seyler oluyomus. Bence dikkatli olun bi ultrason uzmanina danismadan kullanmayin

Kizlar herkes gormek duymak ister korkutmakta istemiyorum ama. Bu cihazlarin yaydigi dalgslar cocuga zarar verebilir. Cunku doktorlarin kullandigi ultrason cihazlarinin bile riski var yaydigi ses dalgalari sebebiyke fazla surerse isinma yapiyo ve bebekte hucre parcalanmasina kadsr kotu seyler oluyomus. Bence dikkatli olun bi ultrason uzmanina danismadan kullanmayin
Ben aldim boyle bi cihaz ama fazla dandik birsey. Steteskop gibi dusunun sadece pilli. Ses dalgasi felan gonderecek kadar kapsamli bir cihaz degil sadece metallerin titresiminden anlasiliuor sanirim.... zaten 13. Hafta dolmak uzere ama hala kalp sesi alamiyoruz:) pek ise yaradigini siyleyemem yani.

Ama bebegimin karnimdaki hareketlerini duyuyorum bu cihazla kalp sesini duymasam bile. O yzden ara sira bakiyorum

X