anne karnında bebek kalp atışlarını dinleme cihazı kullanan veya almayı düşünen varmı

YEXSXXIXMNUR

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
1.266
27
Kızlar ben ilk bebeğimi kalp atışlarının durması nedeni ile kaybettim.Rabbim böle istedi O verdi gene O aldı.Hakkımızda hayırlısı böyleymiş...Allah nasip ederse eğer 2 ay sora yeni bi bebek için çalışmalara başlıycaz ama ben aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum geçenlerde anne karnındaki bebeğin kalp atışlarını dinlemeyi sağlayan bir doplerin olduğunu ve yaklaşık 12.haftadan itibaren kullanılabileceğini duydum acaba bu ürünü nerden temin edebilirim yada aanızda kullanan varmı? Kısmet olursa eğer benim bu ürüne galiba çok ihtiyacım olcak....

Canım bende ilk bebeğimi kaybettim, bu ürünü araştırdım ve bizler için çok rahatlatıcı olduğunu düşünüyorum.İnşallah tekrar hamile kalırsam kesin alıcam.

cnm bende hamile kalırsm kesin alırım diye düşünüyorum internette arama yaparken "HAMİLE BEBEK KALP ATIŞI ANGELSOUNDS DOPPLER + JEL" diye aratırsan çıkıyor fiyatıda 79 ytl cnm .. hayırlısı ile hamiş kalalım dinleyelim bebeklerimizi inşallah.

ben internette bir yerde bunun bebek için zararlı olacağını okumuştum
önce iyice bi araştırın derim kızlar

samira arkadaşımın almıştı bende ondan karar verdim....ilerleyen aylarda bende alacağımmm dinleyeceğim kocam karşı ama alacammmmmmmmmmm
çok güselll bişeyyyyyy samira arkadaşım netten aldı

herkese merhaba,
ben de 4 ay önce bebeğimi 7 haftalıkken kalp atyışlarının durması nedeniyle kaybettim,
güzel bi alete benziyo ama 12 haftadan sonra duyuluyosa ondan öncesi ni napcaaz :çok üzgünüm:
bende bi da aynı olayı yaşamaktan çok korkuyorum hala toparlayamadım kendimi :çok üzgünüm:

slm arkadaşlar ben doktora gittiğimde doktor kalp atışlarını biraz dinletti ve zararlı yeter değil mi dedi ve bu doktor bunu hep yapıyor şimdi ben çok pimpirikliyim alsam çok bakarım bir de zaralıysa ve bişey olursa diye korkuyorum sonuçta oraya bir ses dalgası veriliyor gibi gelkdi.alanlar ne kadar sürede bir dinliyorsunuz?

yeşimcim biz hastanede kullanıyoruz ondan el doppleri ama kullanmakta çok kolay değil ki siz bulamayabilirsiniz bebeği bence gerek yok arkadaşım hemde çok pahalıdır zannediyorum hiç birzararı yok ama boşver bence...

ben bugün aldım çok memnun kaldım 2 gün içinde hemen geliyor.ayrıca sesi pc kaydedip dinleyince çok daha güzel oluyor.herkese tacsiye ederim adresi vereyim isterseniz girip inceleyin www.e-şirket.com

bu çok iyi birşeye benziyor merak ettiğim bebeğin yerini tam bulunca net seslerini duyuyormuyuz,ve dakikada kaç attığınıda gösteriyormu

çok önce yazılmış ama düşünen arkadaşlar varsa paylaşmak isterim... cihazı yaklaşık 2 hafta önce aldım önceleri çok hafif duyarken kalp atışlarını artık rahatlıkla seçebiliyoruz :))

evet önce yazılmışama mutlaka merak eden vardır. çokişe yarıyor ama bebekler rahatsız oluyor. her ne kadar doktorlar etkilenmiyor dese de. bunu bebeğiniz biraz daha büyüdüğünde cihazı açar açmaz size attığı tekmelerden anlayabiliyorsunuz. ama fobilerimden kurtulmak için benim çok işime yaradı açıkçası.

aynı fıkırdeyım....
bende ılk bebegımı kalp atısı durmasından kaybettım.ıkıncı hamılelıımın 15.haftasında bu doplerı aldım...ANGELSOUNDS benımkı.ılk baslarda bebişin yerını bulmak ve kalp atısını duymak oldukca zor.cunku neye benzıycenı kalp atsıının tam kestıremıosunuz.20ıncı haftadan sonra net duyabıldık bebişimin kalbını.hala daha kullanıorum.ama dedınız gıbı sanırım rahatsız oluo tosunum:))ne zaman aletı tutsam ya yer deıstırıo yada tepıklıo:))ama benım merakım gıdıo hem zararıda yok bebişe...bazen hıc hareket etmedıı gubker oluo ozaman hemen doplere sarılıorum:)))tawsıye ederım...

e-bebek te satılıyor internet sitsindende bakabilirsin.bu arada o kadar çok para verme derim gitti gidiyor com yada sahibinden comda daha uygun fiyata alabilirsin.bende almayı düşünüyorum güzel bişe bence

banada lütfen
2.el daha ucuz olur çünkü bende sora satarım burdan birine :))
elden ele yardımlaşmış oluruz hepimiz

X