Halı yıkama makinası öneriniz nedir?

E

EU3

Ziyaretçi
kızlar halı yıkama makınası almak istiyorum ama tavsiyelerinize ihtiyacım var.önerebileceğiniz bir model varmı?

canım ben ilk arzum marka almıştım 5 yada 6 yıl kullandım ama hem süpürge hem halı yıkama olarak ama çok sık bozuldu 2 biyerde kullanınca olmuyor
2 yıl öncede ihlasın şu temizlik robotlarından aldım memnunun genelde ama süpürge olarak pek kullanmıyorum halı koltuk yıkıyorum birde arada dövme başlığı var halılara özel onunla halıları kabartıyorum
süpürge olaraksa bosch un hepa filitreli olanından aldım
şuan ikisindende memnunum
ama ihlasın robotu biraz pahala sadece halı yıkama olarak kullanacaksan daha uygun fiyata bişi almanı öneririm

bende ihlassın aura cleanmax diye yan ürününü aldım şimdilik memnunum ama fiyat olarak pahalı arkadaşında dediği gibi.

hanımlar bende halı yıkama alacağım yokmu tavsiyesi olan philips kullanan varmı

Kesinlikleeeee PHILIPS öneriyorumm :lepi:
Annem ,ablam,halamm
Hatta bennnn bu makinayı kullanıyoruzzz:lepi:
Hatta bugun halılalrımı yıkıyom miss gibim oldu valla şaka demiyomkaydirigubbakcemile3

bende arnicanın halı yıkama makinesini kullanıyorum vede çok memnunum çok temiz yıkıyo........

ihlasın halı yıkama makinesini kullanıyorum.pahalı olan değil.
memnunum:teytey:

ihlasın halı yıkama makinesini kullanıyorum.pahalı olan değil.
memnunum:teytey:

arnicanın yeni çıkanlarındanmı.hydra rain plus.bende baktım ama kili su ve temiz su tankı ayrı değil gibime geldi.adama sormayıda unuttum.

thomas temizlik robotu...yengem kullanıyor..bende bunu almayı düşünüyorum..

kızlar bıde fıyatlarını söleyın

arkadaşlar aura cleanmax le halı nasıl yıkanıyor acaba? lütfen yardımcı olur mu kullanan hanımlar?

kızlar philips bugun aldım ama kararsızım gunluk sulu süpürmeye kullanlıyomu bilgisi olan varmı arkadaşlar

6yıldır ıhlasın robotunu kullanıyorum cok memnunum sadece sulu sıstem oldugu ıcın suyunu hemen dokmek temızlemek gerekıyor yoksa ıgrenc bı koku
dovucusu super doverek supuruyor evvımde hıc toz kalmadı
pahalı evet ama gercekten deger bu supurgeye

Bend philips ile fakir arasında kararsız kaldım...

X