utanıyorum

çilek_01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2008
10
0
kızlar yaa ben evlencem yakında ama utanıyorum çünkü vücudum çok biçimsiz ve gevşek..yırtk selülit ne ararsan napcam ben çok utanıyorum senağlama

düğüne ne kadar var canım
biraz spor ve sıkılastırıcı krem kullanırsan toparlaya bilirsin

Amannnn okadar çok kafaya takılcak bişey değil.. bende çok emrak ediyodum evli tanıdıklarıma falan sordum... erkekler öyle çok önemsemiyolarmış... okadar evli bayan var hepsi dörtdörtlük vücutlumu hayır....!!! ama okadarda çok kafana takıyosan evlenene kadar maskeler keremler falan uğraş işte

çok fazla kafana takma çok güzel vücutlular bile sonradan çok kötü olabiliyor herkes dört dörtlük değil hem kapalımısın bilmiyorum ama ne bileyim insanın nasıl olduğu iyi kötü belli oluyor işte nişanlında seni beğendiki birliktesiniz ama kendin için biraz uğraşabilirsin bunu aslında senden çok kendime söylüyorum benimde çok gevşek etlerim

unutma altın çamura düşse, yine değerini yitirmez... sen eşin için altınsın... rahat ol.. böyle endişenin olduğunu evleneceğin insana belli etme... tek endişen de bu olsun...

öncelikle hayırlı olsun..
hiçkimse dörtdörtlük değildir ama yeterki eşine saygı ve sevgin dörtdörtlük olsun ki mutlu olasınız..sıkmayın güzel canınızı

canim imkanin varsa spor salonunda git bol bol spor yap haftada 4 kere filan git
kas calismasi + kondision terler sirtindan akana kadar :-)) bizat ben yapdim ve gözlerime inanamadim!!
cok faydasini göreceksin vucudunun her yeri siklasacak ver incelecek
birde solariuma gir esmer degilsin tabi bronz bir ten hem daha zayif gösteriyor ve selilütler belli olmuyor okadar.
bunun tek cagresi spor kremler de fayda etmez bosuna para harcamis olursun spor yaparsan gercekten fayda görürsün. Sonra istersen kremler de kulanirsin ama spor yapmadan hic bir faydasi olma spor spor spor....

yaşınız tam olarak kaç bilemiyorum ama,
daha çok gençsiniz ve evlenseniz de,
evlenmemiş olsanız da kendinize bakmanız lazım...
bir kere spor şart arkadaşım,tempolu yürüş yapın,
yemenize dikkat edin,selülitleriniz için tv de duymuştum,kaya tuzuyla ovabilirsiniz,
tabi tahriş etmeden...
eşiniz olacak kişi sizi sevdiği için evleniyor unutmayın...
diğerleri ayrıntıya giriyor..oada sizin elinizde...
daha zaman var,biraz çabalarsanız biraz da olsa düzelir..
ama bunu eşiniz beğenmezse diye değil,
kendinizi iyi hissedeceğiniz için yapın...
ayrıca Allah utanılacak durumda bırakmasın...
bu hiç de utanılacak bir şey değil..rahat olun...
size mutlulukar diliyorum...
sevgiler...

Spor yap, sIKilastirici kremler al, vücüduna haftada 2 kere falan peeling yap, o kara bölgeler icin "arap kizi kremi" diye bisey varmis onu okumustum forumda, tenin rengini aciyormus...
bide solaryuma gidip kararabilirsin, oda selülitin falan daha az belli olmasini saglar...

en büyük derdin bu olsun güzelim ya:) hepimizin var kusurlari, ama eger kocan seni seviyorsa seni her halinle sever zaten böyle seyler hic sorun olmaz...

canim imkanin varsa spor salonunda git bol bol spor yap haftada 4 kere filan git
kas calismasi + kondision terler sirtindan akana kadar :-)) bizat ben yapdim ve gözlerime inanamadim!!
cok faydasini göreceksin vucudunun her yeri siklasacak ver incelecek
birde solariuma gir esmer degilsin tabi bronz bir ten hem daha zayif gösteriyor ve selilütler belli olmuyor okadar.
bunun tek cagresi spor kremler de fayda etmez bosuna para harcamis olursun spor yaparsan gercekten fayda görürsün. Sonra istersen kremler de kulanirsin ama spor yapmadan hic bir faydasi olma spor spor spor....

Kesinlikle. SPOR. Hem güzellik hem sağlık için. İnan başka yolu yok. hihoyyyt

cnm bu kadar sıkma canını ewet kimse dört dörtlük değil,seninle evlenen kişi vücudun için mi evleniyor yeterki kalbin yüreğin güzel olsun gerisi önemli değil ama sağlık için spor şart mutluluklar diliyorum herşey gönlünce olur inşallah

Sıklaşma konusunda kesinlikle spor salonuna git derim haftada beş gün aletlerde çalış ve sonucunu gözlerinle gör....Ben 3 ay gittim ramazan dolayısıyla ara verdim ama inanılmaz bir degişim gözleyebilirsin...Kremlere harcanan paraların boşuna olduğunu düşünüyorum,küçük bir etki saglayabilir ama o kadar... Deri tabakasını sıklaştırmak ve selüliti yok etmek için kesinlikle spor yap,düğünede daha zaman var...

pfff benim de sevgilim zayıfla diyip duruyo bu yüzden ayrılcam bi gün o olucak :)))
şaka biyana tabii ben inanmıyorum görüntü önemli değil diyenlere,tabi ki kusurlar herkeste var ama her kadın kendine bakmalı her erkek bakımlı bir eş ister o yüzden yaşımız ne olursa olsun kendimize bakmalıyız kendi özgüvenimiz için de bu böyle...

Çok şekersin canım. Abarttığını düşünüyorum. Her insanın eksileri, artıları vardır. Görücü usulümü, flort ederekmi nişanlandınız? Birlikte denize filan gitme imkanınız olmadımı? En azından kendini rahat hissederdin. Birbirini seven insanlar arasında fiziksel kusurların hiç önemi olmadığını biliyorum.
Her daim kocaman gülümseyen her insan çok güzeldir. Mutluluklar dilerim.
görücü usulü ama ben kapalıyım zaten

spora başla. 1 ayda bile gözle farkedilir derecede toparlanır vucudun.
erkekler çatlaktı vs çok anlayamayabilir. ama gevşek böyle nasıl diyim sarkmış, sallanan etlerin varsa bacağında, kalçanda, göbeğinde hiçkimseye güzel hoş gelebilceğini sanmam.
hem sırf evlenceğin için, müstakbel kocan için düşünme bunu, aynaya baktığında vucudunu daha güzel, daha sıkı görmek istemez misin?
sıkılaştırıcı bir krem almanı öneririm. ama kremi sürüp yatma şeklinde değil. o kremler sürdükten sonra sporunu yaparsan etkili. spor yapma dışında vucudunu güzelleştirebilceğin 1 yöntem yok. selülitleri çok fazla takma, önemli olan vucudunun sıkı görünmesi. bıngıl bıngıl 1 görüntünün olmaması kafamçokkarıştı

bu kadar problem etme...
istemeye geldiklerinde annene babana kkızınızın selüliti, çatlağı var mı diye sormadıklarına göre bunları çok da önemsemiyolar :)))))))))

rahat ol takma. ama şu var insan kendisine ikinci bir kişi için değil kendi için dikkat edip bakmalı.

canim benim evleniyorsun podyuma cikacak degilsin ya...
evleniyorum diye degil saglikli bir vücudumun olsun diye bak kendine....
ayrica dilerim tek derdin bu olur cünkü bu asilabilecek bir sorun...
mutluluklar canim...

hiç takma canım hafif bir diyet yap bi yandan da vaktin varsa spor yap biraz ama bu senin kendini iyi hissetmen için nişanlın pek takmaz ..güzel kadınları sıkı vücutlu kadınları aldatan eşler var yani demek ki sıkı bir vücut çatlaksız ten erkekleri ilgilendirmiyor mutluluklar...

X