2009 Haziran Anneleri!!

CEACB

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
204
2
merhaba arkadaşlar a.s.

:CüvCüv: ben çiçeği burnunda bir anne adayıyım henüz çok yeni 4 haftalık şu an, kısmetse bayramdan sonra keseyi görmeye gidicez..
benim durumumda olan arkadaşlar varsa gelin burda gelişmelerimizi birlikte takip edelim ne dersiniz :ecrin_bebek: :emir_bebek:

Allahımmm ne guzell yenı yenı hazıran annişlerii yazıyor artıkk bu sayfalara..
çok gururlandım..
umarım yavruna saglıkla kavuşursun.. bızler cok mutluyuz ( birimiz hariç :KK43: ... )
yenı hazıran annelerıde mutlu olsun..

inanmıyorum sen konuyu açmadan 40-50dk önce yakında gelirler demiştim ama bu kadar yakın olacağını tahmin etmemiştim:roflol:

ben de 24 eylülde öğrenmiştim hamiş olduğumu..ne güzel günlerdi... şimdi oğlum kollarımda....

Allah hayırlısıyla sizlere de evlatlarınızı sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin..

iyi akşamlar
bu pazar 3, aşılamamı olacam.:Saruboceq:umarım bu sefer 2009 haziran annesi olmayı başarabilirim.
sizlerle birlikte olurum.kaydirigubbakcemile5

cnm bende bugün test yaptım ikinci çizgi çıktı ama silik ben senin yazını görmeden başlık attım kusura bakma kan testine gitçem birazdan ondada çıkarsa haziran annesi olsam yüce rabbim nasip ederse tabi

iyi akşamlar
bu pazar 3, aşılamamı olacam.:Saruboceq:umarım bu sefer 2009 haziran annesi olmayı başarabilirim.
sizlerle birlikte olurum.kaydirigubbakcemile5

işallah canım allah tüm dileyenlerin kucağını sağlıklı bebişlerle doldursun amiinn

cnm bende bugün test yaptım ikinci çizgi çıktı ama silik ben senin yazını görmeden başlık attım kusura bakma kan testine gitçem birazdan ondada çıkarsa haziran annesi olsam yüce rabbim nasip ederse tabi

canım idrarda çıktıysa kanda kesin çıkar zaten şimdiden kutluyorum seni a.s.

benim kasıklarım ağrıyo sanki adet olcakmışım gibi sizde oldumu bi bilgisi olan varmı

benim kasıklarım ağrıyo sanki adet olcakmışım gibi sizde oldumu bi bilgisi olan varmı

hihoyyytYaaa ne güselll yeni anne adayları sayfamıza hoşgeldiniz biz artık eskidik demekki:) geçen sene ramazanda bende acaba hamilemiyim soruları içindeydim şimdi küçük mucizem kollarımda umarım hepiniz güzel bir hamilelik dönemi geçirirsiniz ve sağlıkla bebeklerinizi kucaklarınıza alırsınız,sorularınız olursa biz taze anneler burdayız yardımcı olmaya çalışırız..bu arada canım benimde regl dönemimden 1 hafta önce alışılmadık ağrılar vardı karnımda adet sancısından farklıydı ama umarım senin sonucun olumludur!

merhaba arkadaşlar a.s.

:CüvCüv: ben çiçeği burnunda bir anne adayıyım henüz çok yeni 4 haftalık şu an, kısmetse bayramdan sonra keseyi görmeye gidicez..
benim durumumda olan arkadaşlar varsa gelin burda gelişmelerimizi birlikte takip edelim ne dersiniz :ecrin_bebek: :emir_bebek:

merhaba. sanırım seninle aynı günlerde hamile kalmışız:) benm son regli tarihim 29 ağustos ve şu an 4 haftalık hamileyim ben de:) inşallah kimyasal değilimdir diye bi kaç gün daha geçmesini bekliyorum iyice emin olmak için. ben de bayramdan sonra keseyi görmeye gidicem inşallah.:)

merhaba. sanırım seninle aynı günlerde hamile kalmışız:) benm son regli tarihim 29 ağustos ve şu an 4 haftalık hamileyim ben de:) inşallah kimyasal değilimdir diye bi kaç gün daha geçmesini bekliyorum iyice emin olmak için. ben de bayramdan sonra keseyi görmeye gidicem inşallah.:)

merhaba benim son adet tarihimde 25 ağustos bi kaçgün var aramızda benim bu ilk tüp bebek denememdi allahıma çok şükür tuttu ama bayramdan sonrayı heycanla bekliyorum umarım bir problem yaşamadan sağlıklı bir şekilde kucağımıza aldığımız günleride görebiliriz :1hug:

inanmıyorum sen konuyu açmadan 40-50dk önce yakında gelirler demiştim ama bu kadar yakın olacağını tahmin etmemiştim:roflol:

ben de 24 eylülde öğrenmiştim hamiş olduğumu..ne güzel günlerdi... şimdi oğlum kollarımda....

Allah hayırlısıyla sizlere de evlatlarınızı sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin..

saturn tesadüfe bak bende 24 eylülde idrar testinden öğrendim 25 kanda çıktı:ecrin_bebek:
inşallah Allahım banada sana ettiği gibi bebeğimi kucağıma almayı nasip eder.:CüvCüv:

kızlar bende haziran annesi olmaya çalışıyorum en son adetim 29 ağustos idrar test yapmadım ama ayın 24 ğnde kan testi yaptırdım sonuç negatif çıktı umarım geç hamilelik oluşundan böyle çıkmıştır adetim gecikti şu anda idrar testi yapsam sonuç alırmıyım

ne güzel ya geçen sene bende yaşamıştım bu duyguları tam aklımdan geçiriyodum yeni anne adayları gelir yakında diye geldiler bile yavvv bende geçen sene kan testinde öğrenmiştim reglim 10 gün gecikmişti bende aşırı halsizlik bide sık idrara çıkma belirtisi vardı hiç unutmam testi yaptırdıktan sonra herkes kesin yok bişey demişti ama oğlum herkesi yanılttı pozitif çıktı şimdi kollarımda doğaç efe darısı inşallah sizlere olur kızlar zorlu bi yolculuk başlıyo sizler için biz burda arkadaşlarımızla çok şey paylaşıp destek olduk birbirimize inşallah sizlerde biran önce kavuşursunuz meleklerinize hepinizi şimdiden tebrik ediyorum

saturn tesadüfe bak bende 24 eylülde idrar testinden öğrendim 25 kanda çıktı:ecrin_bebek:
inşallah Allahım banada sana ettiği gibi bebeğimi kucağıma almayı nasip eder.:CüvCüv:

inşallah canım. inşallah sen de sağlıkla kavuşursun bebeğine...a.s.

benimde son adetim 29 ağustos tu dün idrar testi yaptım silik çıktı dayanamadım gece kan testi yaptırdım pozitif çıktı en kısa zamanda test yaptır. umarım benimle aynı sevinci paylaşır ve haziran annesi olursun

X