Banka sınavları için kitap

boncuk2334

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2007
496
2
39
merhaba arkadaşlar.ben bankaların gişe yetkilisi ilanlarına başvuruyorum.malum sınava çağıracaklar.onlar çağırana kadar ben biraz çalışmak istiyorum.kitap arıyorum.önereceğiniz kitap varmı?bana yardımcı olursanız sevinirim

bende gelecek ay sınava gırcem..benım bıldıgım bır kıtap yok netten de arastırdım bulamadım..burayı takıp edıcem..

o kadar sınava girdim çıktım hiç kitaba rastlamadım söyleyene de.bankaların internet adresine girip özgeçmiş doldurun onlar alımlarda dönerler size.lisans mezunu olmak gerekiyor

arkadaşlar iş bulma siteleri varya işte onlara girin orada yayınlanıyor bankaların sınavları.fakat bankalar sınava çağırıyorlar önce.mantıkla ilgili falan sorular çıkıyormuş.bu konuda kitap varmı diye merak ettim.bu arada her banka çalışanında farklı özlellik arıyor.bazıları önlisans mezunu hatta bazıları lise mezunu dahi alıyor.bunu ancak başvuracağın ilanın aranan nitelikler kısmında bulabilirsiniz

bizler burdan haber wersek biribirmize şu bankasının sınawı war die görenler haber alanlar burdan duyursun birbirmize yardımcı olmuş oluruz

X