Bebeğim çok uyuyor!

fxixndxixkiçim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
370
6
46
arkadaşlar
egem 3 ayını doldurdu .
yaklaşık 1 haftadır çok uykucu oldu..emip emip uyuyor...gece ve gündüz..her sabah 7 de uyanıyor,, 1 saat oyun oynuyoruz, sonra tekrar uyuyor...gün boyunca da2 saat uyuyup kalkıyor,emip, yarım saat içinde tekrar uyuyor...neden acaba? bi sorun olur mu ki?

yok canım benim oğlumda öyle yapıyor doktora sordum uyusun uyudukça daha çabuk büyür dedi bi sorun yoktur merak etme canım................ama çok kafana takılıyorsa doktora götür hem bi konturol olur........

ne güzel cnm uyuyomuş keşke bizimkide uyusa o kadar şanslısın wallahi...

benimkide bir haftadır aynen seninki gibi sürekli uyuyor yarın doktora gidicez bi sorucam bakalım.. normalde gündüz çok uyumazdı şimdi gözünü açamıyo uykudan. gece gündüz uyuyo sürekli... havalardan filan olabilirmi acaba yada nebilim havalar soğudu cam pencere kapalı ev hava almıyor filan ondanmı acaba?

ohhhh gel keyfim gel
kimi hic uyumaz diye endiseleniyor kimi uyuyor diye
benimki de uyumuo kirki cikti dellendi hanfendi pek nazli olduuuuuuuuusenağlamasenağlama

Doktorumuz, bebeklerin uyurken büyüdüklerini söylemişti. Yani annelerimizin söylediği uyusunda büyüsün ninnisi bilimsel olarakta doğruymuş.
Benim oğlum sabah 6 da kalkar 9 da yatar, 12 de kalkar 3 de yatar 6 da kalkar ve 9 da yatardı ve akşam 9 dana sabah 6 ya kadar uyurdu. Şimdi koca delikanlı oldu. Hiç merak etmeyin bir problem olacağını sanmıyorum.

yenı doğduklarında cok uyuması kan sekerının dustugunu gösterıyormus fakat bu donemde nedendır bılmıyorum.bu yazını okudugumda ablam da bızdeydı onun da uc cocugu var.gayet normal endıselenmesın dıyor.eger emmesınde problem olsaydı belkı problem olurdu ama bence de bı sey yoktur canım

sağolun kızlar..inşallah bi sorun yoktur..emerken bile uyuyup kalıyor bebeğim.ben de bi sorucam dr a bakalım ne diyecek...dğduğundan beri uykucu bizimkiama gündüzleri bu kadar uyumuyordu..şimdi gündüz de uyuyor.

cok sanslısın sende..büyümelerinde beslenme kadar uyumanında cok önemi varmıs.ne güzel işte uyuyor...heryerde söyleme nazar degmesin.masallahhh

ohhhh gel keyfim gel
kimi hic uyumaz diye endiseleniyor kimi uyuyor diye
benimki de uyumuo kirki cikti dellendi hanfendi pek nazli olduuuuuuuuusenağlamasenağlama

len periii kiz dogmadi dogmadi sokurdandin dogsun die .. kiz dogdu hala sokurdaniyosun :roflol:
senide memnun etmek mümkün deil anam:))))kaydirigubbakcemile

findikicim cok guzel birseydir bebeklerin uyumasi. biraz da bizimkine versin o uykularindan. bizimki de buyudum saniyor herhalde hic uyumuyor gunduzleri.
bu arada tickerina baktim da, sen tekrar hamile misin

kızlar bebekleri dr götürüp çok uyuma sebebini öğrenen varmı..benimkide uykucu oldu..emmesi çok iyi..kiloda obezite olmak üzere zaten..ama uykusuna takıldımm ..1 saat uyanık kalıp mızırdanıyor uyumak içinn...dr gidenler varsa cevaplasın ltf..

Doktorumuz, bebeklerin uyurken büyüdüklerini söylemişti. Yani annelerimizin söylediği uyusunda büyüsün ninnisi bilimsel olarakta doğruymuş.
Benim oğlum sabah 6 da kalkar 9 da yatar, 12 de kalkar 3 de yatar 6 da kalkar ve 9 da yatardı ve akşam 9 dana sabah 6 ya kadar uyurdu. Şimdi koca delikanlı oldu. Hiç merak etmeyin bir problem olacağını sanmıyorum.

bizim de uyku saatlerimiz buna yakın. sabah uyanıp altı temizlenip emdikten sonra uyuyor. öğlen uyanıp öğleden sonra uyuyor, akşam üzeri uyanıp akşam tekrar uyuyor. gecede bi kaç kere kalkıyoruz. uykuları 2-3 saat sürüyor. bu uykularının hiç biri deliksiz değil. arada uyanıp ağlıyor. ya emzik veriyorum ya da emziriyorum, uyumaya devam ediyor. gece uyusun diye gündüz az mı uyutsam dedim ama o zaman da çok huzursuz oluyor, ağlıyor. o uykusunu alsın da ben alıştım artık uykusuzluğa. tabi bu da ben de unutkanlığa neden oluyor. unutmazsam yarın aşı için gittiğimizde doktora sorarım ben de.a.s

X