Selülit At Kestanesi ve Selülit

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

ozicelcius

Guru
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2007
998
11
kızlar bi tv programında izledim...at kestanesini kabuklarıyla robottan gecirip toz haline getirecekmişiz,ardından herhangi bir kreme ki bunu söyleyen dr vazelini tavsiye etti,karıştırıp,sabah akşam uygulayacakmışız...ben hemen denedim,hatta abarttım her gün sabah fotolarını cekiyorum bacaklarımın,yaklaşık 2 haftadır uyguluyorum ve memnunum...yalnız sunu belirteyim bende cok fazla yoktu....deneyin tavsiye ederim....hihoyyyt

ekim kasim aylari gibi, agac olan yerlerde yerlere bol bol dokuluyo, ama eger bulamazsan aktarlarda atkestanesi sirkesi ya da atkestanesi alkolu oluyor, ondan bi 10-15 damla normal bi kreme damlatip karistiradabilirsin canımcım... hem varislere de ii geliyor hihoyyyt

bende bu at kestanesi jelini arastırıyorum forumlarda kullan var mı diye,cunku cok fazla kullanan ve iyi sonuc alan varmıs,

at kestanesinin özelliği vucut hücrelerine kuvvet dinçlik vermesi.dolayısı ile zararlı maddelere karşı savaşması kolay oluyor

ben yağını aldım ve sürüyorum. cildime iyi geldi. benim cildimde damar sorunu vardı. bacaklarıma da sürüyorum damarlerı yatıştırıyor gibi. dilerim iyi gelir ama zararı da olmaz herhalde...

X