Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Sivilceli ciltler için makyaj

I_am_no_angel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
9
0
Arkadaşlar maybelline markası sivilceli ciltlere özel mineral power diye yeni bi ürün serisi çıkarmış. Yağsız parfümsüz ve komedojenik olmayan yani gözenek tıkamayan ürünlermiş.. Çok fazla sivilcem yok tek tük cıkar ama cıktığında da maaşallah on gün geçmez sivilcelerim o yüzden almayı düşünüyorum.. Deneyip de memnun olanınız var mı?

Canım haklısın ama riske girmekten de korkuyorum işte.. :uhm:
Ürünlerin özelliklerini okuyunca baya etkilendim aslında.. Bildiğimiz kozmetiklerden daha farklı olarak direk sorunlu ciltler için üretilmiş..
Büyük ihtimalle pudrasını alıp deniycem bakalım inş zarar vermez de sivilcelerim çıktığı zaman sürerim kendimi iyi hissederim..kaydirigubbakcemile2

kızlar benm de aynı sorunum var fondoten kullanmayın kesinlikle aksil-5 tented die bi krem var eczanelerde satılıo fondotenli sivilce kremi ben onu kullanıorum ve aksama sivilcem gecio zaten gün içinde de fondotenli oldugu için belli etmio tavsie ederim

cildiniz sivilceli ise mineralli ürünler kullanmanızı öneririm
ve lütfen bu ürünleri avon gibi maybelline gibi loreal gibi kimyasalı bol olan markalardan değil bu işin ehli markalardan alın
i.d. bare, everyday, taylor minerals vb. gibi

arkadaşlar bende kırmızı kırmızı lekeler ve üstlerde de kırmızı sivilcelerim var artık usandım bunlardan beyaz tenliyim sarı saçlıyım ne yapsamda memnun kalmıyorum aynaya baktığımda aaaa nekadar güzelim diemiyorummirmirmirmirmirmirmirmir bi ara tv lerde leke ve iz kapatıcı truve cover gördüm ama bu ürünle ilgili hiç bi bilgim yok ne yapayım sizce bu ürünü kullanan ya da bilgi sahibi olan varmı lütfen arkadaşlar yardımmmmmmmmm edin önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorumÇok üzgünüm çoook

arkadaşlar bende kırmızı kırmızı lekeler ve üstlerde de kırmızı sivilcelerim var artık usandım bunlardan beyaz tenliyim sarı saçlıyım ne yapsamda memnun kalmıyorum aynaya baktığımda aaaa nekadar güzelim diemiyorummirmirmirmirmirmirmirmir bi ara tv lerde leke ve iz kapatıcı truve cover gördüm ama bu ürünle ilgili hiç bi bilgim yok ne yapayım sizce bu ürünü kullanan ya da bilgi sahibi olan varmı lütfen arkadaşlar yardımmmmmmmmm edin önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorumÇok üzgünüm çoook

arkadaşlarım lütfen bu konuda bana yardım edin kafayı sıyırcam yoksa tek bi ricam var bu konuda özelime msj atın yeni olduğum için daha çözemedim atanda atmayandanda allah razı olsun:a015:senağlama

benimde cildim problemli ya bi pudra süreyım 3 4 saat kalsın cildimde oo tmizlerken bakıyom ki hemen kabarmiş bitane ama kırmızı lekeler var napcam bilmiyom zaten çok acil olmadıkça kullanmıyorum pudra falan Çok üzgünüm çoook

arkadaşlarım lütfen bu konuda bana yardım edin kafayı sıyırcam yoksa tek bi ricam var bu konuda özelime msj atın yeni olduğum için daha çözemedim atanda atmayandanda allah razı olsun:a015:senağlama

cnm bende gördüm reklamını tv.de.gerçekten yararlı bişeye benziyo.hatta para biriktiriyorum ben de alıcam..bence sen de al dene derim.

truecover kullanmadım cnm ama sikayet çok fondoten gibiymiş yani reklamlarda ki gibi değil bnde almayı düşünüyodum bi arkadaşım aldı berbat diyo tavsiye etmiyoruz hem memnun kalmadığında paranı falanda vermiyolar ürün iadesi falan yok anlıycağın arkadaşım hala 6 aydır iade etmeye uğraşıyo iyi günler

benimde cildim de özel günlerime yaklaşırken sivilce çıkıyor. sadece yanaklarımda, geçince de çil gbi kalıyor bi kaç gün. ve mecburen bişiler kullanmak zornda kalıorum. ama malesef bu daha itici bi görünüm oluşturuyor ciltte Çok üzgünüm çoook

Son düzenleme:
selaaam

benim de gecen sene yuzumde kücük kücük kızarıklıklar vardı cok kotu duruyordu. Ben de Nisan ayında cildiyeciye gittim kadıköy şifada, bana yuz temizleme jeli ,tonik verdi, ilacta verdi tabi ki, bir de yagsız nemlendirici verdi. Makyaj malzemesine gelince bana kesinlikle yuzune makyaj yapmamalısın dedi ki ben makyaj malzememi dior ya da lancome kullanırım onlara bile karşı cıktı ya yapmıcaksın ya da Fresh Minerals diye bir markanın kadıgını verdi.Ben de hergun işe gittiğim için tabi ki az da olsa makyaj yapmam gerekiyor. Acıkcası elimden geldiği kadar makyaj yapmadım ama daha bu urunu de almadım ama mineralli makyaj malzemeleri almamız gerektiğini biliyorum.Fresh Mineralsi de araştırın isterseniz kızlar..İsterseniz yuz temizleme gibi şeylerin de ismini veririm ,aslında geçti ama ben son zamanlarda verdiği şeyleri adam gibi kullanmadım benim yuzumden biraz kaldı ama kesinlikle artık öyle sivilce cıkmıo yuzumde daha düzgün kullansaydm hic iz bile kalmıcaktı :KK43::eek:

X