Bu yaşadiklarim belirtimi?yoksa yine kendimimi avutuyorum

E

EU3

Ziyaretçi
arkadaşlar eylül 9 da adet oldum 26 günde bir oluyorum yani daha 1 haftam var ancak bende tuhaf belirtiler var.ayın 16sında rahim filmi çektirdim bu arada.tüplerden biri tıkalı zaten 3.rahim filmimdi.neyse ayın 17 sinde başladık çalışmalara .benim sol tüpüm kapalı ve her ay yumurtlama günümde hep sol kasığım ağrırdı bu ay ilk kez sağ kasığım şiddetle ağrıdı ayrıca 5 gün önce yani yumurtlama bittikten sonra göbek deliğimin altında acayip bi ağrı oldu.adet oluyorum sandım sürekli wcye gittim geldim hatta , müthiş bel ağrım var.yüzümde 3-4 tane sivilce çıktı dehşet bi gazda cabası ayrıca sınırsız iştah gece uyanıp ne bulursam yiyorum ama doymuyorum sürekli kazınıyor karnımın içi.tatlıya takmış durumdayım .normalde adetten 1 gün önce başlar tatlı krizim ama bu defa çok erken başladı .süt kesiği gibi kokusuz bi akıntı da var.ama memişlerde bi acıma yok.bana ne oluyor fikri olan var mı bacılarrr

merhaba canım, aynı belirtileri yaşıyoruz..bendede 3-4 tane sivilce çıktı,karnımda gazla birlikte kasılmalar var,iştahım çok açıldı ve ayrıca çok sinirliyim bir iki gündür. ama bunlar adet belirtilerine çok benziyor diye ayırt edemiyorum.bu yüzden gecenin bu saatinde internette gebelik belirtileri ile ilgili ne kadar yazı varsa onları okudum.ama bizdeki belirtiler pek yazmıyor ancak yaşayanların tecrübelerinden faydalanabiliriz...hadi hamişler yorumlarınızı bekliyoruz

bende umutla bekleyenler arasındayım.geçen ay göğüslerde ağrıyla birlikte hemen hemen senin saydığın şikayetlere benzer bir rahatsızlık geçirdim.tabi bende çok umtlandım.ama olmadı kısmet değilmiş deyip kendimi avutuyorum.diğer açıdan ben üşütmenin yol açtığını düşünüyorum.ayaklarını üşüttüğün an karnında gaz oluyor..iştah olayıda tamamen psikolojik mevsimede bağlı olabiliyor.bazı insanlar yoğun stres altında daha sık açıkıyor..tatlı olayıda adetle alakalı olabilir.inş umut ettiğin gibi olur herşey...sıkma canını derim sadece.

kızlar mncelikle allah size inşallah en kısa zamanda sağlkılı hayırlı evlatlar verir.bebek olmasının sırrı bence tamamen stresten ve bebek düşüncesinden uzak durmak.ben 12 ay boyunce stres yaptım bebek için ve en son aman dedim olursa olur olmazsa olmaz dedim ve hiç aklıma yoktu düşünmedim bile ama o ay meleğim gelmiş :) ve adet belirtilerinin hepsini yaşadım.meğer aynı oluyormuş belirtiler.bebek istiyorsanız kafanıza takmayın.ve ummadığınız anda geliyor haberiniz olsun...

takmıcam...takmıcam....takmıcam....takmıcam....inşallahhhhhlaelaelaelaelae

X