bebişimi 4D ultrasonda gördüm

gulcinf

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
305
7
dün 4 boyutlu ultrasonda gördüm bebeğimi çok güzel herkese baktırmasını tavsiye ederim.

ay maşallah ağzını burnunu yesinler.ne güzel bir hatıra gerçekten.hareketlerini cdye de kaydettiler mi.bir cde bucada yaptırmışsın ne kadara yaptırdın canım ben de izmirdeyim ben de girmek istiyorum 4 boyutluya.

amanda aman ne güzel yaa gerçek gibi bende ilk defa görüyorum Allah ağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

Ayyy ne güzel çıkmış tombik bişiye benziyo sanki bu annesi allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin canım.

:CüvCüv: ayyy kıyamam canım rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inş.... ben daha hiç bebişimi öyle görmedim :KK43:( a.s.:nazar:

canım benim ya çok tatlı çıkmış şimdiden allah sağlıklı bir şekilde kucağına versin inşallah bende 2 gün önce kızımın 4d görüntüsüne baktım ama cd de vermediler keşek verselerdi bende intenete verirdim

sağolun kızlar allah sizede görmeyi nasip etsin..kim gördüyse bana benzediğini söyledi ama doğunca görücez artık..bu arada ben buca tıpa gidiyorum orda yaptırdım cdye de kaydedip verdi dr.um..çok güzel bence 4 boyutluda görmek..-

gerçekk gibii insanınn kucağınaa alıveresii geliyoo uyuyorr sanırımm
rabbimm inşallahh banaa vee buradaa bebekk isteyenn tümm arkadaşlarımaa nasipp ederrrr aminnnnnnnnnnnn

X