Gebeliğe Hazırlık adeti bir ay geçip idrar testinde negatif çıkma ihtimali varmı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
H

hasrett91

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hasrett91
kızlar adetim bir ay geçti üç dört defa gebelik testi yaptım hepsi negatif...bulundugum yerde kan tahlili yaptıramıyorum..hiç gebelik belirtiside yok...adet düzensizlklerim var ondan olabilirmi..?

• Konu Sahibi hasrett91
benim adetim bir ara 2.5 ay gecikmişti...gittiğim doktor bile beni hamile sanıp hemen ultrasona aldı, bakarken şimdi el sallayacak :)))) havası oluşmuştu..ama kesinlikle adet düzensizliğinden kaynaklanan bir sorundu...ilaç vermişti....ne olacağı belli olmaz...bunun en iyi çözümü doktorda..evde yapılan testlerin %100 güvenilir olmadığını biliyoruz

• Konu Sahibi hasrett91
kızlar adetim bir ay geçti üç dört defa gebelik testi yaptım hepsi negatif...bulundugum yerde kan tahlili yaptıramıyorum..hiç gebelik belirtiside yok...adet düzensizlklerim var ondan olabilirmi..?

arkadaşım 1 ay geçmiş diyorsun olsa mutlaka çıkardı bence sen doktora git biran önce kist filan da olabilir o yüzden de gecikebilir sen kocaelinin neresinde oturuyorsun neden yaptırma imkanın yok ki?heryer hastane dolu bence ihmal etme tahlil yaptıramıyorsan dr.a git bir an önce ve muayene ol derim ben.

X