Sayfa: 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Saçımın hızlı uzaması için ne yapmalıyım !! acil yardım

1. Konu Sahibi : limonkiz #21
    herkese merb ben yenı uye oldumm ilk dıkktımı ceknde saçlr allh aşkına şu trp tarifini biri banad ayazsın tşşkr edrm şimdiden

2. Konu Sahibi : limonkiz #22
    ben çamterabentin kullanıyorm hiç uzatmadı saçımı ok tmm dolgunlaştrdı yumuşak yaptı ama uzama adına bişi yok :(

kuaför gazabına uğradım.
    şimdi bu konuyu okudum.Turbu denicem.

inş.olur.tşk.ler....

3. Konu Sahibi : limonkiz #23
    turup tarifini banada verin lütfen belki bi ümitle saçım uzarsenağlama

4. Konu Sahibi : limonkiz #24
    arkadaşlar bi turbu rendeleyip 4 bardak suda yarım saat haşlıyosunuz ılıkken bi yumurta sarısı ilave edip sürüyosunuz 2 saat havlu sarıp bekliyosunuz 2 günde bir yaparsan ayda 3 4 santim uzuyomuş, bende deniycem ,deneyipte tavsiye edebileceklerim ise susam yağı ve çok azda çam terebentin, geceden sürüyorum sabah yıkıyorum yıkamadan önce az susam yağını nane yağıyla karıştırıp köklerine masaj yapıp yarım saat bekliyorum (nane kan dolaşımını hızlandırdığı için saç köklerine kan hücum ediyor ve uzatıyormuş) evde oturduğum günler saçımın sadece dibine banyodan hemen sonra çok az parmağımın ucuyla jojoba yağı sürüyorum, birde solgar SNH diye bir vitamin var, geçen ay bunları yaptım 2 parmak (4 santime yakın) uzadı saçım bu ay vitamini ve nane yağını kestim ve üşenip haftada bir maske yaptım 1 santim bile uzamadı. Birde özellikle hindistancevizi yağı için uzatıyor diyorlar az yağlı ve güzel kokulu olduğu içinde bekletebildiğiniz kadar bekletin.

5. Konu Sahibi : limonkiz #25
    sevilcim iyi güzelde bu vitamin kilo falan aldırmıomu?hem nerden temin ettin??

6. Konu Sahibi : limonkiz #26
    kızlar ben 10 senedir saçlarımı sarıya boyatıyordum fakat busene birkaç ay önce boyattığım an saçlarım kafa derim cayır cayır yanmaya başladı ve yüzüm gözüm şişti hastanelik oldum şimdi ise röfle yaptırıyorum ama diplerimi 1 veya 2 ton rengini kırdırmak istiyorum ama korkudan yapamıyorum bir bilginiz varmı acaba

7. Konu Sahibi : limonkiz #27
    Giriş tarihi
    Feb 2009

Yoruma açık !

valla ben şimdilik çam terabentin ve badem yağlı şampuan kullanıyorum saçlarım güçlü parlak uzamasınada yardımcı oluyo çünkü çam terabentin saç diplerini açıyomuş heryerde yazıyorum bunu ama kızlar şampuan olarak bunu kullanın derim birde banyo yapmadan önce saç uçlarına badem yağı diplerineden yılan yağı çok iyi geliyormuş onada başlıcam artık:enbuyukkk:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-10-2014

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 83 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri ışık ve karanlığın çeşitli düzeylerine duyarlı ama hanüz nesneleri ayırt edemiyor. Işık dalgaları bebeğinizin beynine görsel bilgiler taşımaya başladıdıktan sonra, bebeğinizin gözleri doğumdan sonra görebilmesi için hazırlanıyor. Bebeğinizn boyu yaklaşık 25-27 cm ve ağırlığı yaklaşık 1100-1250 gr. civarında. Diğer kültürlerde doğum : Yucatan Yarımadasında doğum sırasında sadece ebe, koca ve hamile kadının annesi hazır bulunur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

8. Konu Sahibi : limonkiz #28
    sık sık yıka sacını olsun bitsin
    çok fazla takma kafana insan çok düşündükçe hiç istedigi gibi olmuyor daha berbat oluyor çünkü.

9. Konu Sahibi : limonkiz #29
    Giriş tarihi
    Aug 2009
    Alıntı lokumcuk kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar ben 10 senedir saçlarımı sarıya boyatıyordum fakat busene birkaç ay önce boyattığım an saçlarım kafa derim cayır cayır yanmaya başladı ve yüzüm gözüm şişti hastanelik oldum şimdi ise röfle yaptırıyorum ama diplerimi 1 veya 2 ton rengini kırdırmak istiyorum ama korkudan yapamıyorum bir bilginiz varmı acaba
    canım kullandığın boyaya vücudun alerjik reaksiyon göstermiş. ha her zaman kullandığım markaydı diyosan da o dönem vücudunun hassaslığından kaynaklanan bi problem yaşamışsındır. geçmiş olsun, araştırmadan boyama derim ben.

10. Konu Sahibi : limonkiz #30
    Giriş tarihi
    Jun 2009
    turplu sadan sonuc alan varmi yazarmisiniz kizlar bende deniycemde merak ettim simdi

Sayfa: 3/4 İlkİlk 1234 SonSon