Saç Uzatma Yöntemleri Saçımın hızlı uzaması için ne yapmalıyım !! acil yardım

herkese merb ben yenı uye oldumm ilk dıkktımı ceknde saçlr allh aşkına şu trp tarifini biri banad ayazsın tşşkr edrm şimdiden

ben çamterabentin kullanıyorm hiç uzatmadı saçımı ok tmm dolgunlaştrdı yumuşak yaptı ama uzama adına bişi yok :KK43:

kuaför gazabına uğradım.
şimdi bu konuyu okudum.Turbu denicem.

inş.olur.tşk.ler....

arkadaşlar bi turbu rendeleyip 4 bardak suda yarım saat haşlıyosunuz ılıkken bi yumurta sarısı ilave edip sürüyosunuz 2 saat havlu sarıp bekliyosunuz 2 günde bir yaparsan ayda 3 4 santim uzuyomuş, bende deniycem ,deneyipte tavsiye edebileceklerim ise susam yağı ve çok azda çam terebentin, geceden sürüyorum sabah yıkıyorum yıkamadan önce az susam yağını nane yağıyla karıştırıp köklerine masaj yapıp yarım saat bekliyorum (nane kan dolaşımını hızlandırdığı için saç köklerine kan hücum ediyor ve uzatıyormuş) evde oturduğum günler saçımın sadece dibine banyodan hemen sonra çok az parmağımın ucuyla jojoba yağı sürüyorum, birde solgar SNH diye bir vitamin var, geçen ay bunları yaptım 2 parmak (4 santime yakın) uzadı saçım bu ay vitamini ve nane yağını kestim ve üşenip haftada bir maske yaptım 1 santim bile uzamadı. Birde özellikle hindistancevizi yağı için uzatıyor diyorlar az yağlı ve güzel kokulu olduğu içinde bekletebildiğiniz kadar bekletin.

kızlar ben 10 senedir saçlarımı sarıya boyatıyordum fakat busene birkaç ay önce boyattığım an saçlarım kafa derim cayır cayır yanmaya başladı ve yüzüm gözüm şişti hastanelik oldum şimdi ise röfle yaptırıyorum ama diplerimi 1 veya 2 ton rengini kırdırmak istiyorum ama korkudan yapamıyorum bir bilginiz varmı acaba

valla ben şimdilik çam terabentin ve badem yağlı şampuan kullanıyorum saçlarım güçlü parlak uzamasınada yardımcı oluyo çünkü çam terabentin saç diplerini açıyomuş heryerde yazıyorum bunu ama kızlar şampuan olarak bunu kullanın derim birde banyo yapmadan önce saç uçlarına badem yağı diplerineden yılan yağı çok iyi geliyormuş onada başlıcam artık:enbuyukkk:

sık sık yıka sacını olsun bitsin
çok fazla takma kafana insan çok düşündükçe hiç istedigi gibi olmuyor daha berbat oluyor çünkü.

kızlar ben 10 senedir saçlarımı sarıya boyatıyordum fakat busene birkaç ay önce boyattığım an saçlarım kafa derim cayır cayır yanmaya başladı ve yüzüm gözüm şişti hastanelik oldum şimdi ise röfle yaptırıyorum ama diplerimi 1 veya 2 ton rengini kırdırmak istiyorum ama korkudan yapamıyorum bir bilginiz varmı acaba

canım kullandığın boyaya vücudun alerjik reaksiyon göstermiş. ha her zaman kullandığım markaydı diyosan da o dönem vücudunun hassaslığından kaynaklanan bi problem yaşamışsındır. geçmiş olsun, araştırmadan boyama derim ben.

turplu sadan sonuc alan varmi yazarmisiniz kizlar bende deniycemde merak ettim simdi

saçlarını uzatmak istiyorsan kırıklarını aldırmaya kuaföre senelerce gitme.aktardan yılang yağı al.bunu uygula ve kesin uzayacak.

canim ben sidddetle turplu su diyorum ben iki hafta dolmadan etkisini gördüm tarifi aynen uyguladim ve iki günde bir yaptim sonuc süper bir cm i askin bi uzama oldu

belime kadar saçım vardı ve 3 gün önce saçımı siyahtan sarıya cevirttrdim hep yandı suan omuzlarımda ilk defa bu kadar kısa kullanıyorum . benoxol hap'a başladım günde 3 tane içiyorum b videmini takviyesi oluyor kendileri zaten saça ihtiyac olan da o , inanmassınz ama saçımın dibi siyah duruo 3 günde :-) saçınızda kırık varsa kestirin kırık kesinlikle uzatmaz. ve cok yıkamayın derim ben ne kdar kirli saç o kadar iyi sonuç.. bide elidor panten falan hikaye ben hacışakir şampuanı kullanıyorum çokda memnunum hep türk malı bademlisini kullanın ohh miss :-)

kızlar ben de bir tutam sinameki otunu a çay bardağı adar suda kaymatıyorum.Ilıyınca içine 1 kapak tatlı badem yağı bir de bepanthen ampül döküyorum bir tane..şaç diplerine sürüp sabahtan akşama kadar bekletiyorum.haftada bir yapmak gerekiyo.birkaç gün içinde etkisini gösteriyo..saç eskisine göre daha fazla uzuyo.ben yazın yapıyorum kışın o soğukta öyle bekleyemeyeceğim için..bu yazın ilk seansı şu an kafamda :KK36:

Kızlar bende kuaför mağduruyum :KK43: ama burada ve daha başka birçok yerde gördüğüm sinameke kürünü uyguluyorum ve saçlarım o kadar parladıki 4.haftadan sonrada netice alırsınız bence deneyin derim

X