Saç Rengi ve Saç Boyama saç rengini doğal yoldan nasıl açarım

hilihi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2007
78
0
35
Kızlar saçım kumral renkte. Tonunu boya yapmadan doğal yolla nasıl açabilirim.

kumral dediğinde kendi saçınsa yani doğalsa bir ara paket papatyalar satılıyordu onu kaynatıyorsun suyunu bi şişeye dolurup soğuyunca her yıkamada onla sıkıyorsun ve onu durulamıyorsun cnm üzerinde yazıyordu ben bunu yapalı bi 4-5 yıl oluyor hala satılıyor olabilir hiç sormadım bir daha çünkü saçımı siyah boyamıştım ve açamadım hala siyah...belkide hala vardır o boyasız doğal yolla hemde sağlıklı çünkü saçıda besliyor ve rengi 1-2 ton falan açıyor tabi saçın doğal boyasız haldeyse

evet canım saçına papatya sürüp geneşe çık farkı kısa sürede görebilirsin

kumrallarda daha çok işe yarıyor diye biliyorum ben 1 kez yapmıştım papatya suyuyla biraz kararlı olup defalarca denemelisin güneşe çıkman gerekli..

kumral dediğinde kendi saçınsa yani doğalsa bir ara paket papatyalar satılıyordu onu kaynatıyorsun suyunu bi şişeye dolurup soğuyunca her yıkamada onla sıkıyorsun ve onu durulamıyorsun cnm üzerinde yazıyordu ben bunu yapalı bi 4-5 yıl oluyor hala satılıyor olabilir hiç sormadım bir daha çünkü saçımı siyah boyamıştım ve açamadım hala siyah...belkide hala vardır o boyasız doğal yolla hemde sağlıklı çünkü saçıda besliyor ve rengi 1-2 ton falan açıyor tabi saçın doğal boyasız haldeyse

papatya işe yarıyor evet..bir de sürdükten sonra güneşe çıkarsan daha iyiolur canım..

X