Erkekler Gerçekten Sever mi?

Calma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
861
5
Kızlar ben erkeklerin gerçekten sevdiklerine inanmamaya başladım. Yani artık bana bir erkek bir kızı gerçekten sevmez ondan mutlaka bir beklentisi olduğu için severmiş gibi görünür diye düşünüyorum...Siz ne düşünüyorsunuz? Erkekler bizim sevdiğimiz gibi seviyor mu yoksa sevgi sandıkları farklı bir şey mi?Kafam çok karışık yorumlarınız bana yardımcı olacak...

yüreği olan bi erkek gerçekten sever,hatta bi ilişkide bayandan daha fazla seven erkekler bile olur.onlarda bizim gibi bağlanabilir,tüm ruhuyla sevebilir ama bu erkekden erkeğe değişir tabiki.her erkeğin kişiliği farklı demi ama,kimi hayatının sonuna kadar gecelik ilişkiler ister kimi de mutlu yuva kurmak:1hug:

böyle bir genelleme yapmak yalnis olur
tabiki gercekten seven erkeklerde vardir,sadece sevgiyi yasama,ve gösterme sekilleri bizlerden farkli oldugu icin yalnis anlasilabiliyor..
eminim bu forumda bir cok bayanin kendilerini gercektenve karsiliksiz seven esleri vardir...

bir erkek gerçekten sevedebilir..
sadece yaşanılanlar beklentıler farklıdır..
biz duygusallaken onlar daha değişik bakabiliyorlar olaylara..
bu belkıde yaratılmışlıkla ilgili bir meselede olabilir..
ama şimdiki jenarasyon erkekler için aşk sevgi daha bir başkalaşmış..
tabi istisnalar var ama önceden daha farklı yaşanılırmış..
şimdi erkeklere göre aşk seksle bağlantılı olmuş..
ve kızdan hep bu yönden talep istiyorlar...

ben bir erkeğin gerçekten sevebileceğine inanıyorum...
karşılıksız, beklentisiz seven, sadece seninle olabilmenin mutluluğunda olan şevkat dolu bir erkekle evliyim ben...
bana sevmeyi öğretti bıkmadan...
o yüzden evet, evet, evet diyebiliyorum düşünmeden...

biz seviyorsak onlar niye sevemesin.
çok saçma geliyor bana böyle şeyler.
çıkar için kızların peşinde olan birsürü erkek olduğu gibi yine sırf çıkar için erkeklerle birlikte olan/ çıkan da sürüyle kız var. erkekler kadınları aldatıyorsa, kadınlar da erkekleri aldatıyor.
bu bizim sevemez olduğumuzu mu gösteriyor?
en azından kendi adıma, hayır. :asigim:
erkekler kötü, öcü; kadınlar zavallı, masum, aldatılan falan değil.
tabi ki erkekler de aşık olur. önemli olan doğru insanı bulmak. hihoyyyt

sever elbette de ama nerdeler bunlar ya???bana hiç çıkmıyor ama ahdım var ya cok sevecek birini bulacağım gözlerinden gözlerime ışığı akacak ya da evlenmeyeceğim...oksa hayat gecer mi sevgisiz evlilikle.

belki gercek seven vardir ama cok nadir, ama cabuk unutuyorlar hemen umursamaz moduna geciyorlar kendilerine hemen baska birini buluyorlar

tabi sever...
hayatımda hiçbir erkek beni eşim kadar sevmedi seviyor da....
bende çok sevdim seviyorum da içimde bir şey kaldı ama....
konuşturmayın beni dertlenirim ben yine şimdi....

Erkek veya kadin diye ayirmamali bunu..
Böyle düsünmenin sebebi, erkeklerin genelde sevmeyerekte olsa cok kizla ciktiklari icin ve bayanlara "erkekler sevmezler" hissini verdikleri icindir.
Insan ister istemez bu hisse kapiliyor, ama bence isin asli öyle degil.
Erkeklerde sever.
Hemde ölümüne, delikanli gibi.
Bir bayan genelde evlenecegi zaman ailesi istemediginde ailesinin sözüne gider, ama erkek icin öyle degildir, o sevmistir, anne-babasida olsa dinlemez kimseyi gerekirse.

Erkeklerin sayisiz sevgilileri olur, ama sadece bir kisiyi severler.
Kadinlar ise erkeklere göre daha az kisilerler cikarlar fakat hepsinede asIk olurlar.

Benim gözlemlediklerim bunlar.

tek cümle
Kadınlar gönlüyle,erkekler ; .... tepesiyle sever
ANNEMİN SÖZÜ

Benim de eski erkek arkadaşım beni çok seviyordu ama unuttu gitti şiimdi de kimle tanışsam niyeti belli...Şeniz anlamıyorum niye benim karşıma seven bir erkek çıkmıyor???hemen niyetlerini belli ediyorlar yani...Belki de yaşla alakalı bir durumdur, erkekler daha küçükken sevebiliyorlar belki sonradan mı değişiyorlar yaş ilerledikçe beklentiler farklı mı oluyor ne?

sever tabi ki neden sevmesin. ben de aşkımı bulana kadar emin değildim buna ama şimdi eminim. erkek kız olarak değil insan olarak düşünmeli. her insan sevebilir.

bencede kişiye göre değişiyo ama genel bişey var biz daha farklı seviyoruz ya da hemen vazgecemiyoruz.erkekler ya hemen unutuyo ya da oyle davranıyo.ben sevgiye ınanmıyorum artık bu çok canımı yakıyo.sevmek çok zorrrrrrrr

Aralarında gerçekten seveni var, ben tanıdım, belki bir daha tanıyamam onun gibisini...ama olmadı...bitti...

Erkekleri de bu kadar kötü yapmayın ya...

Onlarda bizim gibi yerler , içerler ve hakkı ile severler :nazar:

İstisnalar hariç...

niye sevmesinler ki..hatta erkeklerin sevdimi daha çook sevdiğine inanıyorum ben.. aslında onlar daha çocuksu ama belli etmiyolar öyle yetiştiriliolar çünkü, özellikle bizim toplumumuzda bu böyle erkek ağlar mı hiç diyoruz susturmaya çalışıyoruz küçücük erkek çocuklarımızı bile ...sonrada sevdiğini bile anlatamayan taş gibi adamlar çıkıyo karşımıza

erkekler asla sevemezlar gercekten,sevdıklerını sanırlar.. ama onlarınkı sevgıyse bızım sevgı ustu bırsey.. hepsi sevdıklerı halde aldatır ama sever,yalan soler ama sever kadınlar ise sadece SEVER işte aramızdaki fark bu...........

Demek ki bu benim çeveremin bir sorunu...senağlama
Bana göre de gerçekten sevenler istisnadır...
Hiç aşık erkek göremiyorum son zamanlarda ne yazık ki ve inancımı kaybettim, inşallah sizin dediğiniz gibi gerçekten seven biriyle karşılaşırım...

X