Prof.Dr.Yalçın Kimya Bursa Tıp Fakültesi

ertesigxuxn

doğa'nın annesi
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
916
2
arkadaşlar bursa tıp fakültesinde prof.dr.yalçın kimya'ya muayene olan varmı aranızda bayramdan sonra ona gidicem memnunmusunuz:kahve:

ben tanı koyması için yanı bebeğimin alınması gerekiyordu ve bende prof ne derse onu yaparım
demiştim dr da yalçın beye randovü almıştı
özel muayenesine gittim çok memnun kaldım çok beyfendi işini titizlikle yapıyor
tıp fakültesinde başka bir profa daha gitmiştim ama o çok tatmin etmemişti beni
karar senin hakkına hayırlısı olsun canım

ben balıkesirde oturtuğum halde burlarda adını sıkça duyuyorum
iyi bir doktor olduğundan bahsediyorlar

canım sağlıkla alırsın kızını kucağına inşALLAH
ter giden bir durum mu var gebeliğinle ilgili neden yalçın beyi düşünüyorsun
bildiğim kadarıyla riskli gebelik ve düşükler ile ilgili u bir prof muş

canım bebeğimin beyninde 4 tane kist var sanırım büyüyormuş o yüzden doktorum yalçın beyi tavsiye etti inşallah önemli değildir peki sen ne yaptın

Dr.Yalçın bey Bursanın bir numarasıdır diyebiliriz,için rahat olsun,çok hastası var,hatta şehir dışından gelen hastaları bile var cnm,bende bir sağlıkçı olduğum için iyi biliyorum.

canım bebeğimin beyninde 4 tane kist var sanırım büyüyormuş o yüzden doktorum yalçın beyi tavsiye etti inşallah önemli değildir peki sen ne yaptın

canım doğru tercih dr sözünü dinle ve yalçın beye git çünkü işinde uzman,

ben mi ne yaptım yada istemeden yaptım bebeğinim biri kendi düştü diğeride sancı ilaçı verilerek doğurdum
çünkü enfeksiyonum ilerliyor benim hayatı tehlikem artıyordu
işte sen sadece dr güven

canım doğru tercih dr sözünü dinle ve yalçın beye git çünkü işinde uzman,

ben mi ne yaptım yada istemeden yaptım bebeğinim biri kendi düştü diğeride sancı ilaçı verilerek doğurdum
çünkü enfeksiyonum ilerliyor benim hayatı tehlikem artıyordu
işte sen sadece dr güven

çok üzüldüm canım yaa dilerim ALLAH eli ayağı düzgün bir bebekte sana verir benim korkum ya ters giden birşey varsa eğer gebeliğin sonlandırılması teklif ediliyormuş hep en kötüyü düşünüyorum naparım ben:1no2:

çok üzüldüm canım yaa dilerim ALLAH eli ayağı düzgün bir bebekte sana verir benim korkum ya ters giden birşey varsa eğer gebeliğin sonlandırılması teklif ediliyormuş hep en kötüyü düşünüyorum naparım ben:1no2:

canım en kötüye alıştır kendini
ama umudunu yitirme he en güzelinin gerçekleşmesini düşün
RABBİM hep hayırlısını nasip eder sonuna kadar inancini yitirme

canım en kötüye alıştır kendini
ama umudunu yitirme he en güzelinin gerçekleşmesini düşün
RABBİM hep hayırlısını nasip eder sonuna kadar inancini yitirme

sağolun çok haklısınız bolbol dua ediyorumki bi problem çıkmasın ALLAH bebişlerimizi bizlere bağışlasın:CüvCüv:

inşALLAH çıkmsayacak ve sen bebeğine kavuşacaksın

sadece bir kez benim için meleğini içtenlikle koklayıp bana da dua et olurmu:Saruboceq:

inşALLAH çıkmsayacak ve sen bebeğine kavuşacaksın

sadece bir kez benim için meleğini içtenlikle koklayıp bana da dua et olurmu:Saruboceq:

canım benim dilerim RABBİM sanada eli ayağı düzgün bir bebek verir:CüvCüv:ve sağlıklı bir hamilelik geçirmeni nasip eder dualarım hep seninle inşallah ALLAH kabul eder:Saruboceq:

ben tanı koyması için yanı bebeğimin alınması gerekiyordu ve bende prof ne derse onu yaparım
demiştim dr da yalçın beye randovü almıştı
özel muayenesine gittim çok memnun kaldım çok beyfendi işini titizlikle yapıyor
tıp fakültesinde başka bir profa daha gitmiştim ama o çok tatmin etmemişti beni
karar senin hakkına hayırlısı olsun canım
slm arkadaşım banada yardımcı olursan sevinirim....ben prof.gürkan uncuya daha yeni başladım..aşılama tedavisi görücem.. burdada yabancıyım devam edeyimmi??karar vermedim bide yalçın kimyanın muayanehanesi nerde adresini yazabilirmisin?şimdiden tşk ediyorum..

X