Hasta Bakıcı Aranıyor (İstanbul-Taksim)

SiLent

Guru
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2008
99
3
Merhaba arkadaşlar,yardımcı olabilecek varsa memnun olurum.Bir arkadaşımın anneannesine bakacak bayan hasta bakıcı arıyoruz.Kendisi Alzheimer hastası,5 yıldır yatıyor,ihtiyaçlarını karşılayamıyor,konuşamıyor.Ücret 700ytl ücret alması karşılığında ve haftada bir gün tatil izinli olacak,kendisine yardımcı olabilecek kişilerde ailede mevcut.Bana yardımcı olabilecek kişiler varsa lütfen ya buraya yazsın yada özel mesaj ile bildirsinler.Deneyimli varsa tercihimiz yoksa bu işi yapabileceğine inanması şart.Şimdiden teşekkürler.

Çok acil bayanlar bilgisi olan yardım etsin lütfen..

yatılımı bakılcak ücrette biraz düşük geldi bana bi teyze var bu işi yapıyodu şimdi iş arıyo ama benim bildiğim bu işin sadece gündüz 100 ytl akşam 60 ytl die biliyorum sürekli yatılıda fiyat daha farklı

Hayır yatılı değil,sürekli gündüz gelecek haftanın belirlediği bir günü tatilini yapacak.Hastamızın eşi var birde,o hasta değil evin yemeğini yapar belki birde.Zaten torun ve kızı karşı dairedeler yani alışmasına yardımcı olurlar.Aylık 700 ytl.

canım bu ücretle cok zor bulurlar üst komsum bakıyor aynı hastalıklar yatan bir bayana aylık 1250 ücret alıyor allah şifa versin bakanada yardım etsin cok zor bir durum

Bu ailenin durumu buna müsait :KK43: Yardımcı olabilecek birilerini tanıyorsanız yinede haber verirseniz duacı olurum..Çok sağolun yinede :/

Merhaba; hastabakıcı buldunuz mu ? Eğer bulamadıysanız veya memnun değilseniz benimle irtibata geçerseniz memnun olurum.

Merhaba arkadaşlar,yardımcı olabilecek varsa memnun olurum.Bir arkadaşımın anneannesine bakacak bayan hasta bakıcı arıyoruz.Kendisi Alzheimer hastası,5 yıldır yatıyor,ihtiyaçlarını karşılayamıyor,konuşamıyor.Ücret 700ytl ücret alması karşılığında ve haftada bir gün tatil izinli olacak,kendisine yardımcı olabilecek kişilerde ailede mevcut.Bana yardımcı olabilecek kişiler varsa lütfen ya buraya yazsın yada özel mesaj ile bildirsinler.Deneyimli varsa tercihimiz yoksa bu işi yapabileceğine inanması şart.Şimdiden teşekkürler.

Çok acil bayanlar bilgisi olan yardım etsin lütfen..

arkadaşım bulamadıysan bir görüşelim dahaönce hasta baktım allah şifa versin:çok üzgünüm:

merhabalar eğer hala bakıcı bulamadıysanız ben bakabilirim

oğlumun numarasını arayabilirsiniz

0 531 277 23 52

X