Göz Makyajı beyaz kalem önerileriniz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

manolya40

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2008
1.031
1
kızlar ben beyaz kalem almak istiyorum gözü iri göstermek için içine sürülüyomuş ya hangi marka daha iyidir bilgileri olanlar paylaşırsa sevinirim a.s.

kryalon nun beyaz göz kalemini deneyin.çok güzel..tv de de sanatçılara ondan sürüyorlar....yumuşak ve kullanımı çok rahat...

Beyaz yerine grinin açık tonlarını öneririm...Loreal'in Contour Khol göz kalemini kullanıyorum, ama siyah olanını, memnunum...Max factor'ün kalemlerini çok beğeniyorum...Onlarda beyaz var mı bilmiyorum ama açık gri tonları muhakkak vardır..

Okypete cim, bu markayı yeni duydum, fiyatı ve bulunduğu kozmetik mağazaları hakkında bilgin var mı?

Beyaz yerine grinin açık tonlarını öneririm...Loreal'in Contour Khol göz kalemini kullanıyorum, ama siyah olanını, memnunum...Max factor'ün kalemlerini çok beğeniyorum...Onlarda beyaz var mı bilmiyorum ama açık gri tonları muhakkak vardır..

Okypete cim, bu markayı yeni duydum, fiyatı ve bulunduğu kozmetik mağazaları hakkında bilgin var mı?

canım,bu sahne ve tv makyajı için kullanılan bir marka. sadece kendi mağazalarından alabiliyorsun.ben istanbulda şaşkınbakkalda ki mağazasından almıştım. beyazı ve ten rengi var çok güzel.....

canım bu lorealin göz kaleminin fiyatı nedir olmadı ben de açık gri alıyım bari a.s.

Tam hatırlamıyorum ama 15-20 ytl arası olması lazım, max factorun kalemleri de yaklaşık o aralıkta... Gri kalemi hem içine hem de hafif altına ince bir hat şeklinde uygulayabilirsin, buğulu makyajı sevdiğim için bu şekilde öneride bulundum. Parfümeride deneyemende fayda var canım. Göz içine açık renk kalemlerin uygulanması bazen düşünüldüğü gibi görüntü vermiyor, ben de bir hevesle almıştım, sonra pek beğenmedim, grinin uygun tonlarında bir seçim daha hoş bir görünüm verdi...

Ben avonun gri goz kalemını kullanıyorum ısıga gore degısıyor rengı goz ıcınde tavsıye ederım super herkez hayran kalıyor ...ışıga gore beyaz yada grı gorunuyor buaykı kataloguna baktım ındırımdeydı dene derın kesın memnun kalıcaksın

X