Saç Rengi ve Saç Boyama karemal renk nasıl bilen varmı?

aynurenes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2008
176
1
41
ben kumral boyatmak istiyordum kuaförüm ısrarla karemel sana çok yakışır dedi yaptı çok koyu oldu ben tekrar kumral dedim açarız dedi tekrar boyadı fakat bu seferde kınalı gibi oldu bizim evin hallerine bakan varsa orda rüya diye bir karekter var onunki gibi oldu aslında güzel renk ama bana gitmedi acaba bu karemel rengi böylemi oluyor.yoksa yapamadılarmı bana gösterdikleri renge benzemedi...

evet üstü bundan daha kızılımsı alt daha farklı kumral şimdi ben bu saçı nasıl düzeltebilirim acaba her yei kumral olurmu bunun üstüne hangi boya olur.kapanırmı yani dipten uca aynı renk nasıl elde ederim yarın halletmem lazım bayramdan önce..

2io2nw6zj4vl1.jpg

karamel böle bişey tatlım bende karamel boyamayı düşünüyorum saçlarımı çok hoş bir renk
senin ki böle olmadı mı ?

altlar böyle üstler daha kızılımsı yani eşim ve birkaç kişi beğendi bir kaç kişi de yorumsuz kaldı kötü diyen yok şimdilik ama daha çok kişi görmedi bayramda böyle kalacak bakalım ne diyecek herkes bende pek beğenmedim ama bir iki yıkama bakacağım ne olacak.

altlar böyle üstler daha kızılımsı yani eşim ve birkaç kişi beğendi bir kaç kişi de yorumsuz kaldı kötü diyen yok şimdilik ama daha çok kişi görmedi bayramda böyle kalacak bakalım ne diyecek herkes bende pek beğenmedim ama bir iki yıkama bakacağım ne olacak.

cnm yıkadıkça da rengi açılacaktır..
resimdeki gibiyse ben çok beğeniyorum
ten rengine de uyduysa eminim çok güzel olmuştur..

rengi yıkadıkca açıldı çok güzel oldu herkesde çok yakıştırdı şimdi içim rahatladı daha önce perma yaptırmıştım boyadan sonra saçlarım yumuşadı hiç kullanmamıştım permayı ama şimdi istediğim gibi oldu tam su dalgası oldu bir sürede bakım yağları kullanmıştım şimdi saçlarımdan çok memnunum resim koymayı becerebilsem koyacagım ama beceremiyorum.

bende saçımı karamel düşünüyorum çok güzel oluyo sen resmini koymamışsın merak ettim şimdi

kızlar palettenin yeni çıkan aleoveralı naturel serisi var. saçımı açık karamele (7-5) boyadım. süper oldu. herkes soruyo bazen de yanımdan geçenler sessizce 'kızın saçları çok güzel ya ' falan diyolar..çok mutlu oluyo insan :KK70: alt rengim de kahveydi..

canım sanırım şuan ikimizinde rengi aynı bend ekumrala boyatım ama iyice aktı ve kınalı gibi oldum ama turuncu kınalı gibi..hele güneşte daha çok belli oluyor bana hiç yakışmadı..lorealin 6.0 koyu kumarılını aldım onunla boyucam birz daha zaman geçsin..

kızlar palettenin yeni çıkan aleoveralı naturel serisi var. saçımı açık karamele (7-5) boyadım. süper oldu. herkes soruyo bazen de yanımdan geçenler sessizce 'kızın saçları çok güzel ya ' falan diyolar..çok mutlu oluyo insan :KK70: alt rengim de kahveydi..

merak ettim canım şimdi resim isterim valla bende boyamak istiyorum tam numarası bumu

yaa lütfen bana da yardım edin şuan saçım röfleli ama ben karamel istiyorum çağla şikelin gibi..birde benim ten rengim biraz daha açık tenliyim.sizce yakışır mı bana,tavsiye de bulunurmusunuz lütfen..

ya fotomu koyamadımmm bi türlü..ama kişisel bilgilerimde fotom var..bakıp bilgilendirirseniz beni sevinirim yaaa:KK43:(
karar veremedim bi napsam die:KK43:

canım profil bilgilerindeki resmi diyorsan pek belli olmuyor sarı gibi duruyor ve güzel görünüyor ama dediğim gibi tam belli değil

X