adt mi oldum düşük mü yapıyorum nasıl anlarım?

gelmesendeolur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
1.188
44
43
Arkadaşlar,adet mi oldum düşük mü yapıyorum anlayamadım.adetimin miktarı normalden fazla ve birazda sancılı,aradabirde pıhtılaşmış parçalar var ..acaba daha öğrenemediğim bir gebelik vardıda o mu sonlanıyor...bu şekilde düşük olurmu? daha gebeliği öğrenmeden düşük olabilirmi? konu hakkında bilgisi olanlardan yorumlarını bekliyorum

Ben düşük yaptığımda hamile olduğumun farkındaydım ama dediğin şekilde düşük yapan bir arkadaşım vardı. Adetinin fazla sancılı olduğunu düşünüp doktora gitmiş ve düşük yaptığını öğrenmiş. Bana sorarsan kan pıhtısıyla düşük materyali birbirinden çok farklı. Detaylı incelesen anlayabilirdin belki ama şu durumda bence en iyisi bir doktora görünmen çünkü düşük yaptıysan da içeride parça kaldıysa tehlikeli olabilir. İçin rahat etsin bir doktora git bence

Eğerki kimyasal gebelik geçirdiysen olabilride.. Bazen üşütmüktende öyle sancili paraçali adet olabiliyor canim..peki adetin geçmişmiyidki??

adet tarihim geçmemişti eğer geçseydi test yapıp öğrenmeyi düşünüyordum.fakat işte dediğim gibi bu ay çok ağır geçirince düşükten şüphelendim.Eğer sağlıksız bir gebelik oluşmaya başladıysa vücut onu adet kanıyla atıyormuş diye birşeyler okumuştum birara ben de öyle oldum heralde..zaten kansızım bu ayda aşırı kanama olunca bağışıklık sistemim çöktü ardından grip oldum ve doktora gitmek içinse çok ters bir zaman bayram dolayısıyla beklemedeyim..ilginize teşekkürler

kimyasal gebelik olabilir bazen gebeliğini öğrenmeden olabiliyor kanda beta hcg ye baktırarak öğrenebilirsin

ultrasonla da hemen anlayabilirler rahim duvarından bellidir yani ben hemen git derim

Arkadaşlar,adet mi oldum düşük mü yapıyorum anlayamadım.adetimin miktarı normalden fazla ve birazda sancılı,aradabirde pıhtılaşmış parçalar var ..acaba daha öğrenemediğim bir gebelik vardıda o mu sonlanıyor...bu şekilde düşük olurmu? daha gebeliği öğrenmeden düşük olabilirmi? konu hakkında bilgisi olanlardan yorumlarını bekliyorum

Mrb yazılarını okudum da bende benzer durumları yaşıyorum son adetim 21 ağustosta başladı çok az lekelenme seklinde oldu ve 4 gün sürdü hatta 10 gün kadarda geç olmuştum 25 ağustosta bitti ve 7 eylülde tekrar başladı bugün ayın 12 si hala kanamam devam ediyor ve ben normalde adet olduqumda bile bu kadar kanamam olmuyordu ilk defa böyle birşey yaşıyorum 1 buçuk yıllık evliyim bende 8 aydır korunmuyorum çok istiyorum anne olmayı bugün Acile gittim test yaptrdm ve testte 1.5 oran cıktı çok değil ama kanamayla birlikte ufak et parçalarda geliyor arada doktor ilk haftalarda embriyo görübmeyebilir dedi hem seviniyorum hem korkuyorum düşük yapmaktan arada kramlarım oluyor ama daha çok midemde kramplar oluyor sen nasıl yasadn bu durumu şu an nasılsın umarım bebek haberini almıssındır yaşım 24 çok korkuyorum ve bira utangaç bir insanm herkesle konuşamıyorum bilgisi olan herkes bana yardımcı olabilirmi ??

X