Çocuk Hastalıkları bebeğim öksürüyor

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

SEVDA83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
2
0
imerhaba kızlar dün gece bebeğim çok terledi ve hiç uyumadı bır saatte bır de oksurdu cok caresız kaldım yardım edın ne yapmalıyım doktorum ızıne ayrılmıs ne yapacagımı şaşırdım bebiş 4 aylık daha ilaç falan veremem heralde değilmi

Hayatim baska doktormu yok??:uhm:

Hemen hemen doktora, 4 aylik bir bebege kesinlikle kafana göre birseyler yapma hic olmadi hastaneye götür!!:nazar:

Gecmis olsun...a.s.:emir_bebek:

canim öksürük cocuklarda helede bebeklerde müdahele edilmesi gereken bir durum cünkü müdahele edilmesse bronsite cevirebiliyo o yüzden bi an önce doktora götür arkadasin dedigi gibi baska doktormu yok doktor uygun olan surubu vericekdir bebekelre 3 aydan sonra ilac yazilabiliyo yazilabiliyo diyorum cünkü doktorun yazmasi gerekli kafaniza göre sakin ilac vermeyin ayrica cokda panik yapmanizi gerektirecek bisey yok doktira götürüp ilacinizi aldinizmi kisa sürede gecer allahin izniyle öksürügü ins

Allah sifaisni verir bi an önce ins

öksürüğün nedenini bilmek lazım soguk algınlıgı yada gripse bol bol anne sütü rezene su öneriyor dr lar balgamdan kaynaklanan öksürükse. ama bunu ögrenmeniz için dr şart arkadaşın dediği gibi birtek gittiğiniz dr mu var bulundugunuz yerde bebek bu dikkate alın götürün dr a bizler ne desek yanlış olur

daha ciğerleri gelişmediği için şuanda çok hassas.. bizim söylediğimiz gereksiz ve yanlış bir yol olur.. genelde ventolinle bricanyl verirler.. doktor bir dinlesin.. ilk çocuğun ve ilk hastalığı galiba telaşını anlayabiliyorum.. korkma hiç bişi olmaz bebişine hep böyle büyüyorlar.. ateşlenmeden hemen hastaneye git geçerr deme kendiliğinden geçmez..

X