Sivilceli Ciltler Yüzdeki sivilce lekeleri

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

bartuarda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
744
1
arkadaşlar bugün tv de izledim yoğurt içerisine 1 çay kaşığı kadar kabartma tozu koyup,karıştırdıktan yüzünüze sürüyosunuz ve 40-45 dk beklettikten sonra yıkıyosunuz. haftada 1 kez ortalama olarak yüzde ki sivilce lekeleri için yararlı oluyormuş aynı zamanda da cilt rengini beyazlaştırıyormuş.

evet ben bunu denemiştim bi kaç kere. ama düzenli yapmak gerekiyor yoksa hiç bir faydasını göremeyiz.
ben de çok ihmalkarcıyımdır.. bi kaç kere yaptım bıraktım.

bende bubu çok uzun zaman önce bi arkadaşımdan duydum çok aman aman bişe deil yani ama yatmadan önce önce yapıp daha sonra banyo yaptıktan sonra ertesi gün kalktığında yüzün pamuk gibi oluyo ama sadece bir sabahlık yani...

7 8 adet ayva çekirdeğini az bir suyun içinde yağ kıvamına gelene kadar bekletin.. yağ kıvamına geldiğinde her aklınıza geldiğinde yüzünüze sürün.. 15 - 20 dkka beklettikten sonra yıkayın.. gece yatarkende sürebilirsiniz.. cildi rahatlatıyor, gerginleştiriyor.. ben sürekli olarak yapıyorum.. çokta memnunum.. sivilceleri kurutuyor.. sivilce lekelerini kavlatıyor..

7 8 adet ayva çekirdeğini az bir suyun içinde yağ kıvamına gelene kadar bekletin.. yağ kıvamına geldiğinde her aklınıza geldiğinde yüzünüze sürün.. 15 - 20 dkka beklettikten sonra yıkayın.. gece yatarkende sürebilirsiniz.. cildi rahatlatıyor, gerginleştiriyor.. ben sürekli olarak yapıyorum.. çokta memnunum.. sivilceleri kurutuyor.. sivilce lekelerini kavlatıyor..

gece yatarken sürüp yatmayı mı kastettin? gece boyunca yüzümüzde durusa bir şey olur mu

bende yoğurt karbonat yaptım lekeler küçüldü sürekli yaptım çünkü

ve arda şunuda yaptım bu ii geldi aspirin ve limon pudara denedeim faydası var deneyi n:)

kızlar sivilceler için toz maya asprin ve limonu tavsiye ederim karıstırın üçünü krem haline getirp yüzünüze sürün kuruduktan sonrada yıkayın biraz fena kokuyo ama yıkayana kadar sabredin derim lol

merhaba buraya sivilce lekeleri (kırmızı)yüzünden üzülenler için yazacağım. ben salyangoz kremiyle geçirdim bendeki marka anthemis.. 6 ay ka dar kullandım yen i faydasını görmeye başladım gözle görülür şekilde azaldı ama ben düzenli kullanmadım siz düzenli kullanın inat edin günde 2 kere.belki daha da hızlı geçirirsiniz.

Herbal Mix Özellikli salyangoz kremi kullanın normal olalanları değil her markanın 2 tip salyangoz kremi var siz herbal tercih edin

arkadaşlar bugün tv de izledim yoğurt içerisine 1 çay kaşığı kadar kabartma tozu koyup,karıştırdıktan yüzünüze sürüyosunuz ve 40-45 dk beklettikten sonra yıkıyosunuz. haftada 1 kez ortalama olarak yüzde ki sivilce lekeleri için yararlı oluyormuş aynı zamanda da cilt rengini beyazlaştırıyormuş.

ama ciltten cilde değişiyo ablam denedi sonu hüsran yüzünde kahverengi lekeler oldu:))

X