hangi çatlak kremini kullanıyorsunuz?

nur_sun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2008
10
0
44
kızlar karnınızdaki çatlaklar ne alemde? hangi kremi kullanıyorsunuz, ne kadar süredir kullanıyorsunuz? fiyatları nasıl?:uhm:

selam ben hamiliğin başından beri bebe yağı sürüyorum banyo sonrası karnıma şimdilik pek bi çatlağım yok karın bölgesinde ama basenlerinönünde oluştu oraya sürmyi akıl edememiştimsaf zeytin yaı aldım aklıma geldikçe oralara sürüyorum bakalım son 20günde neler olacak

bende bebe yağı sürüyorum ama sanki yavaş yavaş çatlaklar başlıyor:KK43: onun için artık çok geç olmadan önlem almak istiyorum canım.
bir de profilinin altında çıkan doğum cetvelini nasıl yapıyoruz?yardımcı olursan sevinirim...

bende bebe yagi kullaniyordum yumusatip rahatlattigi icin.Ama son donem cok kasindigi icin Mustelanin catlak kremini kullanmaya basladim.Turkiyedeki fiyatini bilmiyorum.

bende bebe yagi kullaniyordum yumusatip rahatlattigi icin.Ama son donem cok kasindigi icin Mustelanin catlak kremini kullanmaya basladim.Turkiyedeki fiyatini bilmiyorum.

canım sana tavsiyem halis zeytinyağı sür sonucunu gör ben gördüm

ben 3. ayımdan itibaren bebe yağı kullanıyorum önce dalini kullandım şimdi de johnson ı kullanıyorum günde 1 defa bazen 2 defa sürüyorum ve daha hiç çatlağım yok gerçi fazla kilo almadım belki ondandır ama çatlak oluşamadı

ben lierac çatlak kremi kullandım -50 ytl ye almıştım-sadece yeni yeni karnımın alt kısmı çatlamaya başladı.fazla değil ama.yine de bence çatlayacağı varsa çatlıyo.annemde ve kardeşimin hamileliklerinde de oldu çatlaklar.genetik unsur etkili bence

ben zeytinyağı,bebe yağı,badem yağı hepsını kullandım..
yıne de asırı değil ama catladım..

Bepantene krem ve findik yaği çatlaklar için oldukça faydali ama fazla kullanmayin derim o bölgede killanmada yapabilir

hamilelikte aşiri kilo alimi ve özellikle karin bölgesinde deri çok esneyip açildigi için çatlaklar kaçinilmaz.özel kremler yağlarla bu açilmanin cilteki tahribati en aza indirgenebilir.ne kadar az kilo alimi o kadar az çatlak demek

Ben de phyto... jel kullandım geçen haftaya kadar hiçbişii yoktu. Birden göbeğimin alt tarafı harita gibi oldu. Anlaşılan çok da işe yaramıyor bu kremler. Çatlayacaksa çatlıyor.

X