parça parça bişey düşürdüm

xoxzlem147

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2007
394
1
39
arkadaşlar ben düzensiz adet oluyorum ve pko hastasıyım. 7 aydan beri hastalanmıyordum. dün hafif bi lekelenme oldu ardından 3 saat arayla 2 tan kocaman bi parça geldi. 5 cm kadar ilki siyah gibiydi hatta kabukluymuş gibi ayrıldı. bu gün de çok az lekelenme gibi oldu. hiç böylr bişeyle karşılaşan varmı lütfen bi fikir verin. acaba adet olmadığım zamanlarda biriken ve çatlamayan yumurtalarım gelmiş olabilirmi. böyle bişeyle karşılaşan varsa lütfen cevap yazsın.

canım bu konuda bi bilgim yok ama bence önemli bi sorun
bi dr a git bence
hamile falan olsan düşük mü yaptın dicem ama.....

Canım korkma benimde adetim 11 gün geçmişti bi ara.Hatta evde test yapmıştım ikinci silik çıkmıştı ama kanda çıkmadı.Düşük olabileceğini söylediler dr a gittim hemen test yapıldı düşük bile olsa pozitif çıkarmış ama yoktu malesef.Adet gecikmesinden dolayı böyle kanamalarla karşılaşılaşılır dedi doktorum.Tabi kişiden kişiye değişebilir.Yanlış yönlendirmiş olmayayım canım.Bir dr a görün için rahat etsin.Geçmiş olsun.:teselli:

doktora sormalisin canım bence. Dediğin gibi olabilir gerçi. Ama zaten 7 aydır hamile olmuş olsan kesin farkederdin. 3 Aylık hamile bile olsan farkederdin gibime geliyor. Sevgiler.

canım benim de geçen ay öyle olmuştu ve doktorum erken düşük yapmış olabilirsin dedi ama benimki çok sancılı ve uzun süreli bi kanamydı...

X